Προς το περιεχόμενο

Schoolwave 2007 -- αποψεις γενικά....


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα για εμένα υπήρχαν μερικά συγκροτήματα που δεν άξιζαν... ¶λλο αυτό όμως... Γούστα είναι αυτά έτσι κ αλιώς.

 

Rope ούτε εγώ θέλω να πιστεύω πως παίζουν κλίκες μέσα στο schoolwave και δεν παίζει να υπάρχουν... Απλά μερικές φορές παίφτει πολύ "είμαστε κουλτουριάριδες" φάση εκεί μέσα... Και ότι δεν είναι προτότυπο τρώει σούτα! :lol: ΕΛΕΟΣ

 

Liho έγραψε:

¶κουσα demo απο groups που πέρασαν και αντικμενικά ασχετα με το είδος που παίζουν, ηχητικά /χρονικά/ μουσικά ηταν πολύ γεια σου

 

 

Με αφορμή το παραπάνω (κάτι που λίγο πολύ και άλλοι ανέφεραν), θα ήθελα να προσθέσω το εξής:

Δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση ότι δε θα υπάρχουν και συμμετοχές που είχαν κάποιο "δόντι" (όχι ότι θα με παραξένευε και το αντίθετο), αλλά το γεγονός ότι δεν ταυτίζεται το γούστο σας με αυτό της κριτικής επιτροπής δεν αποδεικνύει τίποτα.

 

Την άποψή μου πάντως την έχω γράψει στην πρώτη σελίδα.

 

Αυτό είναι το παράπονό μου και μένα ρε Liho!!! Αυτό ακριβώς!!! Losto_highway δεν είναι θέμα γούστου... Είναι θέμα αντικειμενικότητας! Δεν μιλάμε για τη μουσική ή για το τραγούδι κάποιου! Π.χ. το αν είναι συγκρονισμένα τα μέλη ενός group, ή αν τραγουδάει παράτονα η τραγουδίστρια ακούγεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Lost_highway δεν είναι θέμα γούστου... Είναι θέμα αντικειμενικότητας! Δεν μιλάμε για τη μουσική ή για το τραγούδι κάποιου! Π.χ. το αν είναι συγκρονισμένα τα μέλη ενός group' date=' ή αν τραγουδάει παράτονα η τραγουδίστρια ακούγεται![/quote']

 

Καλύτερα μια μπάντα με λάθη και φάλτσα που έχει κάτι να πει, παρά μια κουρδισμένη και "ορθώς-τοποθετημένη" μπάντα που είναι βαρετή.

Ο Πετρίδης κι ο Κυπουργός σίγουρα εστιάζουν αλλού, σε σχέση με αυτά που παρατηρούν τα 18χρονα που ωρύονται.

 

Και στο κάτω-κάτω, ακόμα κι αν δεν είναι "αξιοκρατικά" τα πράγματα, μάθετε να ζείτε έτσι, γιατί έτσι θα ζείτε ώσπου να πεθάνετε

κι αν ποτέ έρθει η ώρα να πάρετε εσείς κάποιες σημαντικές αποφάσεις για άλλους, θυμηθείτε όλα αυτά τα ωραία περί αξιοκρατίας και δείξτε εκεί τη μαγκιά σας κάνοντας αυτό που πρέπει.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου