Προς το περιεχόμενο

Schoolwave 2007 -- αποψεις γενικά....


NemOOO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά σας άρεσαν οι Ska Bangies? Αντιγραφή μέχρι τέλους.

8O ....μα.... διασκευή παίζουν τα παιδιά... το El Vals Del Obrero των Ska-P (από δισκάκι του '96 μάλιστα).

 

(άσχετο που οι άσχετοι που έκαναν το dvd δεν ήξεραν τον τίτλο του τραγουδιού και έβαλαν ότι τους κόλλαγε... :lol: ...κατά τα άλλα μέσα στη μουσική... :twisted:)

 

18χρόνα με πνευστά (έστω 2)? Μπράβο τους και μαζί τους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά σας άρεσαν οι Ska Bangies? Αντιγραφή μέχρι τέλους.

8O ....μα.... διασκευή παίζουν τα παιδιά... το El Vals Del Obrero των Ska-P (από δισκάκι του '96 μάλιστα).

(άσχετο που οι άσχετοι που έκαναν το dvd δεν ήξεραν τον τίτλο του τραγουδιού και έβαλαν ότι τους κόλλαγε... :lol: ...κατά τα άλλα μέσα στη μουσική... :twisted:)

18χρόνα με πνευστά (έστω 2)? Μπράβο τους και μαζί τους!!

 

Διασκευη παιζουν' date='ακριβως,δεν παει να πει οτι πρεπει να διατηρουν συγκεκριμενο image [και καλα'] μη χεσω.Αν δει κανεις αυτο θα παρατηρησει αυτο που λεω..Κατα τα αλλα μου αρεσαν κι εμενα,ειδικα για 18 χρονων παιδια.Επισης μου αρεσαν τα 2 πνευστα (που τους βρηκαν κι εγω ψαχνω ακομα) :lol: :lol:

 

ps:Ο Jello Biafra ειναι απλα θεος!Μετα το "Plastic Surgery Disasters"νομιζω,ειχε κατεβει και για προεδρος!Αφασια! :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και'γω μια γνώμη :)

Carbonated Lemonade καταρχήν είναι εξαιρετικοί/ες,είχα ξαναπεί γι'αυτές στο alternative myspace artists thread.Τις παντρεύομαι όπως είναι :)

Οι rosebleed που λέγατε ήταν πνιγμένοι στο delay κατα τ'αλλα συμπαθητικοί.

Δεν τα άκουσα όλα τα παιδιά,δε καταλαβαίνω καθόλου όμως αυτά που λέτε περι ύφους,τουπέ κλπ δεν διέκρινα κάτι τέτοιο.

Οι μόνοι που θα μπορούσα να πω οτι με ενόχλησαν -αλλα και πάλι αδιάφοροι μου είναι-είναι οι danger by design οι οποίοι μπορούν πρώτα να ξεφορτωθούν τις λεπτές παιδικές παιδικές φωνές τους και μετα να περάσουν σε brutal φωνητικά.

 

<¶σχετο>

spoilt μου θύμισες ένα σκηνικό απο friends σε σχέση με την επίδραση του φακού αλλα με αντίθετα αποτελέσματα.Έβλεπαν ένα βίντεο απο τότε που η monica ήταν παχουλή και ο chandler σχολίασε το βάρος της:

Monica-Shut up, the camera adds 10 pounds.Chandler-How many cameras are actually on you!

Ε, είμαι λίγο friends geek don't mind :)

¶σχετο>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

προσωπικά βρήκα ενδιαφέρουσες κανά δύο γυναικείες φωνές (κυρίως στη χροιά)...στα χρόνια μου (δεκαετία 80 γαρ) για να βρεις τραγουδίστρια έστω και σαν "γλάστρα", έπρεπε να της τάξεις γάμο τουλάχιστον...(πόσο μάλλον στα 3.56' "προσόντα" που εύστοχα επισήμανε και ο Κωστής...) :lol: :lol: :lol:

 

πέρα αυτών θεωρώ άδικο να κρίνω μουσικά, έφηβους που ψάχνουν την ταυτότητά τους και έχουν την όρεξη να εκφράζονται έστω και μιμούμενοι τα ερεθίσματά τους σε πρώτη φάση...

έστω και ένας από όλους αυτούς να "ξεπηδήσει" ωριμάζοντας και να προσφέρει στο μέλλον, μου φτάνει...

Για τους υπόλοιπους μπράβο τους γιατί " ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΑΦΩΝΟΣ ΠΑΡΑ ΒΟΥΒΟΣ ΚΑΙ ΑΦΩΝΟΣ"...

 

ΥΓ. από την άλλη φυσικά καλά κάνουν και όσοι τους κρίνουν, γιατί από την στιγμή που είχαν τα κότσια να εκτεθούν δημόσια, πρέπει από τώρα να είναι έτοιμοι και δεκτικοί ώστε να αντιμετωπίσουν την όποια κριτική τους αναλογεί...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα διαφορα video απο το web site...

Τι να πω, απλα το επιπεδο ειναι πολυ ανεβασμένο.

Στα χρονια τα δικα μου δεν παιζαμε ετσι και δεν ακουγομασταν ετσι. Μπραβο στα παιδια

 

Αν μπορούσα να ξεχωρισω μονο ενα θα ξεχωριζα χαλαρά το Μονόλογος Μαριονέτας - Υπόνια. Μου σηκώθηκε η τρίχα ρε παιδια ΜΠΡΑΒΟ! Ακουστε το μονο και δωστε προσοχη, "τα λογια ειναι πεεεεεεεεεεεεεεεεεεεριταααα"

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα και άκουσα Carbonated Lemonade... Έχω μείνει μ@λ@κας!

Οι κοπελίτσες (και ο ντράμερ για να μην τα ισοπεδώνουμε) είναι καταπληκτικές, ειδικά για την ηλικία τους. Δεν το πιστεύω ότι παιδιά 17 ετών ξέρουν τον Edgar Allan Poe και μάλιστα τον μελοποιούν τόσο καλά! Χίλια μπράβο... :)

 

Εξακολουθώ βέβαια να πιστεύω ότι οι Ska Bangies μου άρεσαν περισσότερο, μάλλον επειδή είχαν αυτή την ενέργεια και την "τρέλα" που ταιριάζει στην ηλικία τους. Και λόγω πνευστών! :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι καλα που υπαρχουν καποιοι που γνωριζουν τον ποε και αλλους.

 

τα ξωτικα τα ειδε κανεις η υπαρχουν μονο στην φαντασια μου? για να ξερω αν εχω αρχισει να το χανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα είδα κι εγώ τα Ξωτικά τα παιδιά είναι από το μουσικό Λύκειο Παλληνης

έπαθα μεγάλη πλάκα φοβερή μπάντα,

 

ακουστική κιθάρα + φωνή

ηλεκτρικό μπάσο

κλαρίνο - με παράξενους ήχους έπαιζε ο τύπος

2 κρουστοί

 

δυστυχώς δεν ξέρω ονόματα, επέστρεψα την επόμενη μέρα και έψαχνα από τους διοργανωτές κανα τηλέφωνο για συνεργασία με τα Ξωτικά δυστυχώς δεν τα βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου