Προς το περιεχόμενο

Cheesiness


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Τα 2 modx7 γιατι? Μ'ενα δεν εβγαινε αυτο το αριστουργημα?

Και με ένα arranger των €800 έβγαινε...😁 Ο τύπος ουσιαστικά παίζει με δύο Montage και ένα Genos, το flagship arranger της εταιρείας.😛  Τι να πω...

Και σαν να μην του έφταναν όλα αυτά, τώρα έχει προσθέσει και δύο tablet πάνω στα MODX,😳 με διάφορα VST φαντάζομαι. Που να φτάσουν τα hardware για τόσο πολύπλοκες συνθέσεις...😌

Το παρακάτω το ακούς όταν θες να κοιμηθείς κάνα 48ωρο σερί.👌

 

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Καταπληκτικο..

Αλλο να το βλεπεις κιολας..

Τα 2 modx7 γιατι? Μ'ενα δεν εβγαινε αυτο το αριστουργημα?

και με το triton το Le μου βγαίνει, αλλά πρώτα θα γράψω το backing track και μετά θα αλλάζω ήχους αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Αυτός παίζει με δυο και ένα arranger γιατί τα έχει και γουστάρει.

 αν και άμα βάλω στο παιχνίδι και το PSR 55O που το ξέχασα ότι το έχω μπορώ να το φτιάξω όλο και να παίζω με τα δύο.

 Άμα δεν με πιστεύετε άμα μου πάρετε μια PIZZA FAN μεγάλη σπέσιαλ να φάω θα σας το φτιάξω🤣

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

άμα βάλω στο παιχνίδι και το PSR 55O που το ξέχασα ότι το έχω μπορώ να το φτιάξω όλο και να παίζω με τα δύο.

Ω ρε vintagιές...😁 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Ω ρε vintagιές...😁 

ε, τους ήχους που συγκεκριμένα επέλεξε για το video τους έχουν και τα Yamaha SY και τους έχει το triton μου και ακούγονται έτσι και καλύτερα που λέει ο λόγος.

 Επίσης δεν ακούω κάτι και από το genos που δεν το έχει το PSR μου το οποίο είναι εξαιρετικό.

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

ε, τους ήχους που συγκεκριμένα επέλεξε για το video τους έχουν και τα Yamaha SY και τους έχει το triton μου και ακούγονται έτσι και καλύτερα που λέει ο λόγος.

 Επίσης δεν ακούω κάτι και από το genos που δεν το έχει το PSR μου το οποίο είναι εξαιρετικό.

 

Έχει πρησετ Κατσαρός το psr σαν αυτό που έβαλε ο καταρράκτης στο καταπληκτικό 2ο βιδεο?

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Επίσης δεν ακούω κάτι και από το genos που δεν το έχει το PSR μου το οποίο είναι εξαιρετικό.

Αυτοί οι τύποι έχουν ένα ταλέντο, βρίσκουν ανάμεσα σε χιλιάδες επί χιλιάδων ήχων τους χειρότερους presets και με αυτούς παίζουν.🤣

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Έχει πρησετ Κατσαρός το psr σαν αυτό που έβαλε ο καταρράκτης στο καταπληκτικό 2ο βιδεο?

Το είδες όλο ρε θερίο?

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Έχει πρησετ Κατσαρός το psr σαν αυτό που έβαλε ο καταρράκτης στο καταπληκτικό 2ο βιδεο?

Όποτε ακούω αυτού του είδους το σαξόφωνο θέλω να ξεριζώσω τα αυτιά μου!

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θέλω να σαμπλάρω από το PSR και είναι classic ήχος της yamaha και απίστευτος είναι αυτό το φλάουτο το άγριο, πως το λένε, δεν μου έρχεται τώρα. Δεν υπάρχει μιλάμε αυτό και όλο θέλω να το σαμπλάρω και δεν το κάνω ποτέ. Άμα το έριχνα αυτό στο V-Synth θα έβγαζα τρελούς ήχους.

 

 Το θυμάστε ποιο voice είναι αυτό το φλάουτο αν καταλάβατε ποιο εννοώ?

 Το έχω και πακεταρισμένο τώρα και δεν το βγάζω να το συνδέω με τίποτα. 😃

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Αυτοί οι τύποι έχουν ένα ταλέντο, βρίσκουν ανάμεσα σε χιλιάδες επί χιλιάδων ήχων τους χειρότερους presets και με αυτούς παίζουν.🤣

ε, εντάξει, του πάει. Αυτοί οι ήχοι είναι classic και τους σηκώνουν τα κομμάτια αυτά.

 Διαχρονικοί ήχοι και για πληκτρά ήχοι σχολεία.

5 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Έχει πρησετ Κατσαρός το psr σαν αυτό που έβαλε ο καταρράκτης στο καταπληκτικό 2ο βιδεο?

όλα τα έχει και το PSR και το TRITON

Tο PSR 550 είναι φοβερό παρεμπιπτόντως, δεν είναι της πλάκας, είναι serious song maker.

 

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mpamps είπε

Όποτε ακούω αυτού του είδους το σαξόφωνο θέλω να ξεριζώσω τα αυτιά μου!

Κ πάντα με τέτοιο σαξόφωνο είναι  ανάλογο κ το παίξιμο/σύνθεση/περφορμανς...όλα κομπλε

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Tο PSR 550 είναι φοβερό παρεμπιπτόντως, δεν είναι της πλάκας, είναι serious song maker.

Ποιας χρονολογίας είναι?

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου