Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, npap είπε

 

μάλιστα... 20 χρόνια εδώ και δεν ξέρεις τι ώρες δουλεύω; μεγάλη σημασία μου έδινες... 🙄

 

 

Σε στριπτιζάδικο δουλεύεις? 🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Σε στριπτιζάδικο δουλεύεις? 🥳

 

κάποτε ναι, σίγουρα θα μπορούσα... τώρα και να ήθελα δεν θα με έπαιρναν...😉

βέβαια τώρα που το σκέπτομαι...🤔 ηχολήπτη έχουν;... ξέρεις;...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, npap είπε

 

κάποτε ναι, σίγουρα θα μπορούσα... τώρα και να ήθελα δεν θα με έπαιρναν...😉

βέβαια τώρα που το σκέπτομαι...🤔 ηχολήπτη έχουν;... ξέρεις;...

Έχω πάει μια φορά στη ζωή μου πριν 15-20 χρόνια, οπότε φαντάζεσαι την έκπληξή μου, όταν μπαίνοντας στο μαγαζί με 2 φίλους-μπάτσελορ, ο ένας μέλλον γαμπρός- απ τα μεγάφωνα ακούστηκε ''Καλώς τον Samy'' 🤣

dj-κομφερασιέ έχουν, βάζει μουσική και περιγράφει τα κάλλη της εκάστοτε κοπέλας. Ήταν κολλητός ενός ανιψιού μου, το κατέστημα κέρασε 2 φυάλες καθαρό ποτό  κι ημείς πληρώσαμε τα κορίτσα πάμπολλων εθνικοτήτων μπόλικα ποτά, ώστε να τους μάθω κιθάρα.

Τώρα που το θυμήθηκα, θεωρώ πως δια τους εργοδότες, είναι καλύτεροι κάτι τύποι στην ηλικία μας, παρά ο πιτσιρικάς φίλος του ανιψιού που την είχε δαγκώσει με τη πριμαντόνα του κατεστήματος.

Τα λεφτά στο χέρι, παστρική δουλειά με πολλά τυχερά, αρκεί να μην είσαι φαταούλας και σε βρουν σε χαντάκι.

Ηχολήπτες, δεν θένε και πιστεύω πως αν διατηρούσα σχέση με το χώρο θα έσιαχνα τα κορυφαία οβινδεο. Ποιος Λάκης και ποια Σάττη, ούτε καν ο Σειρηνάκης   λαίμαι όλμος

Καλή δουλειά, καλές αμοιβές, αρκεί να είσαι συνετός, γνώσεις ηχοληψίας, δεν είναι απαραίτητες

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

κι ημείς πληρώσαμε τα κορίτσα πάμπολλων εθνικοτήτων μπόλικα ποτά

Δεν θέλω να σου χαλάσω τις ωραίες αναμνήσεις από εκείνη τη βραδιά, αλλά το μόνο που κεράσατε τα κορίτσια ήταν κάνα λίτρο τσάι. Ένα πολύ ακριβό τσάι...😁

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν θέλω να σου χαλάσω τις ωραίες αναμνήσεις από εκείνη τη βραδιά, αλλά το μόνο που κεράσατε τα κορίτσια ήταν κάνα λίτρο τσάι. Ένα πολύ ακριβό τσάι...😁

 

 

Λες ρε μπάμια να μη αντελήφθην πως πλήρωνα τσάγια για ουίσκια? Μόνο ένας DP θα υπενθύμιζε κάτι αυτονόητο.  Και επειδή είσαι πουλιφωνικός αρνητής του μπολιάσματος και παλιοβλάκμουρ σε επαναφέρω στον διαγωνισμό 

Σπάνιο οβίνδεο συλλεκτικό, μάλλον και το μοναδικό της

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Λες ρε μπάμια να μη αντελήφθην πως πλήρωνα τσάγια για ουίσκια?

Για κάποιον που έχει πάει -κατά δήλωση του- μία μόνο φορά στη ζωή του σε τέτοιο μαγαζί, πολλά ξέρεις...😌 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Για κάποιον που έχει πάει -κατά δήλωση του- μία μόνο φορά στη ζωή του σε τέτοιο μαγαζί, πολλά ξέρεις...😌 

Τοιαύτοι υπαινιγμοί να λείπουν μη σε βρουν πνιγμένο εκεί που αλλάζεις τα νερά.

Επίσης, δεν έχω πάει ΠΟΤΕ σε καζίνο, δεν ξέρω χαρτιά, τάβλι.

Μη ξεχνάς πως είμαι 58 όλα είναι εμπειρίες, απ όλα τσιμπάς και μαθαίνεις, αρκεί να μην είσαι μονόλιθοςΔεν σχολίασες, όμως το οβίνδεο της Σαττι που σε έβαλα και έχει σχέση με το νήμα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Δεν σχολίασες, όμως το οβίνδεο της Σαττι που σε έβαλα και έχει σχέση με το νήμα

Δεν το σχολίασα γιατί δεν το είδα. 16 λεπτά βίντεο με τη Satti ? No way...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν το σχολίασα γιατί δεν το είδα. 16 λεπτά βίντεο με τη Satti ? No way...😌

Κακώς ρε Πατατανατσίου. Πάταξον μεν μη σε μαμησω δεν. Νταξ, δεν είναι κινκ γκίπσον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Σαμη Παραγκα είπε

δεν. Νταξ, δεν είναι κινκ γκίπσον

Γι αυτό δεν το βλέπω.😛 Δεν πειράζει, θα το δούν μόλις ξυπνήσουν ο Superfunk, o Trolley και 2-3 άλλοι, οπότε δεν πάει χαμένο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου