Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τώρα να μην παρακολουθεί κάποια στιγμή θα τις διαβάσει και τις 200 σελίδες γιαυτό όσοι ελπίζετε σε συνεργασία να προσέχετε τι λέτε, καταστρέφονται καριέρες σε αυτό το νήμα

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Άγιος είπε

...όσοι ελπίζετε σε συνεργασία να προσέχετε τι λέτε...

Εδώ που τα λέμε, και τώρα που το ξανακούω με ήρεμη διάθεση, δεν είν'κακό.image.gif.d4b853ce9f07369caa97719284f32a92.gif Δηλαδή, τι κακό? Εξαιρετικό το βρίσκω για τη Eurovision, και όχι μόνο. Φρέσκος ήχος, σκηνοθετική ματιά με άποψη και focus στην πολυπολιτισμική πλευρά της Αθήνας, φωνάρα, κορμάρα, εμπνευσμένοι στίχοι...image.gif.e3f55a6a4b80f28166243da6d9b7cd1e.gif

Ναι ναι, τώρα το βλέπω καθαρά. Ήμουν άδικος. Αγαπητή Satti, (αν με διαβάζεις) συγνώμη. Έσφαλα...😌

  • Like 1
  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένε μου Πατατανατσίου, μόλις γύρισα απ τα μαγαζιά, πήρα μια κιμβούρδα, νταξ, δεν είναι μουυυυυυυυυγκ, αλλά το Χαμούνδ το χτυπά στα ίσα ΤΑ-ΤΑ-ΤΑ σε περιμένω να παίξουμε στο λίβε

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Εδώ που τα λέμε, και τώρα που το ξανακούω με ήρεμη διάθεση, δεν είν'κακό.image.gif.d4b853ce9f07369caa97719284f32a92.gif Δηλαδή, τι κακό? Εξαιρετικό το βρίσκω για τη Eurovision, και όχι μόνο. Φρέσκος ήχος, σκηνοθετική ματιά με άποψη και focus στην πολυπολιτισμική πλευρά της Αθήνας, φωνάρα, κορμάρα, εμπνευσμένοι στίχοι...image.gif.e3f55a6a4b80f28166243da6d9b7cd1e.gif

Ναι ναι, τώρα το βλέπω καθαρά. Ήμουν άδικος. Αγαπητή Satti, (αν με διαβάζεις) συγνώμη. Έσφαλα...😌

Πες της πως έχεις και Montage M με πολλά performances βαλκανοηπειρώτικης τραπ. Aπλά να κάνει υπομονή γιατί θα στο φέρουν σε 9 μήνες, δεν είχαν άμεσα διαθέσιμο.

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Αγαπημένε μου Πατατανατσίου, μόλις γύρισα απ τα μαγαζιά, πήρα μια κιμβούρδα, νταξ, δεν είναι μουυυυυυυυυγκ, αλλά το Χαμούνδ το χτυπά στα ίσα ΤΑ-ΤΑ-ΤΑ σε περιμένω να παίξουμε στο λίβε

 

Reface DX? Εύγε νεαρέ.👍 Και καλό κουράγιο αν σκεφτείς να πατήσεις το "Edit"...😁

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Reface DX? Εύγε νεαρέ.👍 Και καλό κουράγιο αν σκεφτείς να πατήσεις το "Edit"...😁

Να ξέρεις, εσύ και ο Σιαχάμης με πήρατε στο λαιμό σας κανάγιες

 

    Φιλάκια Μαρίνα Σάττι 👄

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου