Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

δεν μπόρεσα να αντισταθώ στην AI ai ai ai my mom και χάλασα άλλα 10 δευτερόλεπτα από την ζωή μου αλλά  κλείνω από τώρα και το 2026 την ERT, κλείνω και σαν συνθέτης - στιχουργός - μαστρ... εεε παραγωγός και μετά θα επιστρέψω στην λήθη ήσυχος...

 

I smoke and kamia gopa, opa opa opa

 

ΥΓ πλάκα πλάκα μια χαρά βγήκε αυτό... Καρβέλας η ΑΙ ai ai ai my mom... πιασάρικο...😛

  • Χαχα 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, npap είπε

πλάκα πλάκα μια χαρά βγήκε αυτό... Καρβέλας η ΑΙ ai ai ai my mom... πιασάρικο...😛

Να το ονομάσεις "I smoke and kamia gopa, opa opa opa (salata remix)", μετά να αντικαταστήσεις στο κομμάτι τη λέξη "salata" με τη λέξη "moussaka", να το ονομάσεις "I smoke and kamia gopa, opa opa opa (moussaka remix)" και να το κυκλοφορήσεις το καλοκαίρι. Θραύση θα κάνει στα clubs, εγγυημένα...😆

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Dx7 και Bruce Lee βάζω και τώρα. 

προτίμησα κι έφερα ζμπιτ ψες μια μινιατούρα dx, ανήλικη και απροστάτευτη δίπλα στις Τέλε 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

προτίμησα κι έφερα ζμπιτ ψες μια μινιατούρα dx, ανήλικη και απροστάτευτη δίπλα στις Τέλε 

 

Στρώνεις βλέπω σιγά σιγά...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Θα βάλω τον Τρόλεϊ να με μάθει να παίζω το ΤΑ ΤΑ ΤΑ ΤΑ 

Δεν μας είπες τελικά πως αποφάσισες να αγοράσεις synth, και μάλιστα ένα FΜ synth.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα παρακαλώ είνσι για την αγαπημένη μου Σαττι και τη Eurovision. Να μείνουμε σε αυτό αλλιώς να αρχίσουν τα ban. Έχει καιρό να πεσει ban μου φαίνεται και χαλαρώνουμε 😂 Μόνο Σατι και Eurovision εδώ. Ευχαριστώ 😂

  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν μας είπες τελικά πως αποφάσισες να αγοράσεις synth, και μάλιστα ένα FΜ synth.

 

Το έριξε στους Suicide, υποθέτω. Είναι μερακλής ο άνθρωπος, άστονα να φχαριστηθεί.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Το θέμα παρακαλώ είνσι για την αγαπημένη μου Σαττι και τη Eurovision. Να μείνουμε σε αυτό αλλιώς να αρχίσουν τα ban. Έχει καιρό να πεσει ban μου φαίνεται και χαλαρώνουμε 😂 Μόνο Σατι και Eurovision εδώ. Ευχαριστώ 😂

Εγώ πάντως αν είχα το ΝΟΙΖ θα είχα ρίξει ban σε όσους ποστάρουν οτιδήποτε για τη Eurovision, και ιδιαίτερα για τη Satti και τη συμμετοχή της.image.gif.1979a880cc511725baa58c0916a008e2.gif

  • Λυπάμαι 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου