Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Tι αρέσει στον κόσμο αυτή η γ κατηγορίας ανθυπομπαλάντα του Ισραήλ? τέτοια τραγουδάκια κυκλοφορούν με το κιλό εκεί έξω.

Έξω ναι. Αυτή η ανθυπομπαλάντα όμως είναι ίσως το μόνο νορμάλ τραγούδι σε αυτόν τον γελοίο διαγωνισμό. Για τα δεδομένα της Eurovision λοιπόν, και πολύ τους πέφτει. Αν κυκλοφορούσε εκτός Eurovision θα παρέμενε ένα από τα χιλιάδες παρόμοια τραγουδάκια. Τουλάχιστον δεν ενοχλεί τα αυτιά και την όραση (μου).

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Έξω ναι, Αυτή η ανθυπομπαλάντα είναι ίσως το μόνο νορμάλ τραγούδι σε αυτόν τον γελοίο διαγωνισμό. Για τα δεδομένα της Eurovision λοιπόν, και πολύ τους πέφτει. 

Αν κυκλοφορούσε εκτός Eurovision θα παρέμενε ένα από τα χιλιάδες παρόμοια τραγουδάκια. Τουλάχιστον δεν ενοχλεί τα αυτιά και την όραση (μου).

 

Αυτό.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ισπανοραμολιμέντα θα πάνε καλύτερα απ' ότι υπολογίζουμε. Είναι σαν ντίσκο κομάτι της δεκαετίας του 70, και είναι στη δεύτερη δημοφιλέστερη γλώσα στον πλανήτη. Τι τα θέλουν τα άτομα με τις κοιλιές έξω, θα τρελαθούμε ρε 'σεις.

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, trolley είπε

Τα ισπανοραμολιμέντα θα πάνε καλύτερα απ' ότι υπολογίζουμε.

Αυτό σκεφτόμουν... Άρχισα να σκέφτομαι "ρε λες;"

Θα δούμε μετά, πάντως έκαναν γκελ στο venue. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Κατάντια να πω? Για τον Μπέο να πω? Ό,τι και να πω λίγο θα είναι...🥳

 

image.png.d857f7e46edb1d084f0b6ea6fd3cc3b6.png

Κατάρράκτη εσένα σκεφτόμουνα όταν τουε έβλεπα. Βάλε ρε μία κάμερα στο δωμάτιο να σε βλέπουμε όταν τα παίρνεις.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Κατάντια να πω? Για τον Μπέο να πω? Ό,τι και να πω λίγο θα είναι...🥳

 

image.png.d857f7e46edb1d084f0b6ea6fd3cc3b6.png

Φίλος κάνε κράτει γιατί αργότερα μπορεί να ψάχνουμε όλοι μαζί σύννεφο να πέσουμε 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Πιο πολύ με τον εαυτό μου τα παίρνω που κάθομαι και το βλέπω. Συνήθως τέτοια μέρα το έχω χωρίς ήχο και ακούω τα δικά μου, φέτος παρασύρθηκα...😔

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K
  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Φίλος κάνε κράτει γιατί αργότερα μπορεί να ψάχνουμε όλοι μαζί σύννεφο να πέσουμε 😄

Εγώ γιατί να πέσω? Όποια χώρα και να βγει πρώτη καρφί δεν μου καίγεται. Ακόμα και η Satti να βγει, εχέσθην.😆

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου