Προς το περιεχόμενο

Η μαμά μου η καλή καθαρίζει με Roli


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Φαντασου δηλαδη να το βγαλουν πληκτρο πληκτρο, σα να συνδεεις Κιτ Κατ... Τι επανασταση εχει να γινει....

Δεν ξέρω φίλος, εγώ ένα ρημαδο-Montage M6 θέλω να πάρω, κι αν το βγάλουν και το πουλάνε πλήκτρο πλήκτρο, εκεί να δεις επανάσταση που έχει να γίνει...😌

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Haken Continuum? Όταν το είχα δεί πρώτη φορά, τόλμησα να σκεφτώ "ας δούμε πόσο κάνει μπας και το πάρω" και δε ξέρω αν το έχετε δεί πόσο κάνει.. το μεγάλο, το full, κάνει 8 χιλιάρικα!! Με είχε πιάσει νευρικό γέλιο για πολλή ώρα, ειδικά που διάβασα οτι είναι και καλά χεροποίητο και τέτοια κουλά.. και όσον αφορά το Osmose, ναί, θα το ήθελα, αλλά έχω ξενερώσει τόσο πολύ με την μή διαθεσιμότητα που ξεγράφτηκα απο το Thomann. Τώρα το συγκεκριμένο εδώ που μας δείχνει ο Claudio, έρχεται 3ο και καταϊδρωμένο σαν επιλογή και ούτε που σηκώνω το φρύδι να το κοιτάξω καλύτερα. Δε θα γίνω tablet player, οχι λατρεία μου αυτά είναι για τη νεολαί(ρ)α, άσε με απο'κει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Δεν ξέρω φίλος, εγώ ένα ρημαδο-Montage M6 θέλω να πάρω, κι αν το βγάλουν και το πουλάνε πλήκτρο πλήκτρο, εκεί να δεις επανάσταση που έχει να γίνει...😌

 

 

 collage(1).thumb.jpg.25f51fc0f7e94a31aadfacbd7b7fa790.jpg

 

 

 

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν πουλας πληκτρο πληκτρο ειναι σα να πουλας σαλαμι φετα φετα.

 

 Ουτε επιτηδες να το εκανα.

 

 Θα το δει ο cos και θα αρχισει παλι οτι πειναει.

  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

€350 το κομμάτι για όσους αναρωτιούνται. Τώρα, να πω ότι με €330 αγόρασα καινούργιο το Novation Mininova πριν 5 μήνες? Nα το πω...😌

 

image.thumb.jpeg.6cb9477522b787cd5375d3453a066c04.jpeg

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία είναι αυτά τα slide controllers , μπήκα λίγο ξανά στον πειρασμό χθες να δω τι τιμές παίζουν αλλά καλύτερα να πάρω slide guitar. To τελευταίο πλήκτρο με τη φυσική μορφή πλήτρων έχει τη φιλοσοφία πως μπορείς να κανεις το bending σηκώνοντας το ίδιο το πλήκτρο, ενδιαφέρον και αυτό. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου