Προς το περιεχόμενο

Quiz: Ποιο/Ποια synth(s) θα αγοράζατε αν είχατε €...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ex-Πάνος Χελιδόνης

Και εδώ το περί ού ο λόγος εις την Ιαπωνικήν (έχει αγγλικούς υπότιτλους). Στην ουσία δηλαδή έχουμε 1 Prophet, 1 Oberheim, 1 Minimoog, 1 PPG και 1 JD-800, πακέτο σε ένα all around synth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Και εδώ το περί ού ο λόγος εις την Ιαπωνικήν

O παλιός καλός Katsunori Ujiie...👍

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Καλό, αλλά τραγικά, τραγικά overpriced.

Το μόνο του μειονέκτημα .... η τιμή του. Δεν υπάρχει άλλο παρόμοιο στην αγορά , αυτό εκμεταλλεύονται. Έχουν βάλει και τις παναγιάς τα μάτια πάνω , τριπλά oscilators , 96kHrz wavetables, 24φωνο , ασύλληπτα φίλτρα , ήχος μοναδικός , ... Αυτοί πήγαν να κάνουν ένα recreation του πρώτου PPG και το πήγαν σε άλλο level.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Στάθης Π. είπε

Μontage M8x

 

2310100211.jpg

και αυτό ποοoολύ καλό. Το πιο ολοκληρωμένο workstation αυτή τη στιγμή. Μακράν πολύ πιο εξελιγμένο από το fantom 8 σε όλα.

  • Like 1

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/12/2023 στις 11:02 ΜΜ, MGs είπε

Τα ρέστα,πετάλια.

bgg87rsy5phkevrv0sk9.webp

t0q7dxavbml3azc8blzt.webp


Polysix! Ηχάρα! Από τα πλέον αγαπημένα και το ένα από τα δύο vintage polys που θα σκεφτόμουν ποτέ να αγοράσω <3 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ioan Eko είπε

Polysix! Ηχάρα! Από τα πλέον αγαπημένα και το ένα από τα δύο vintage polys που θα σκεφτόμουν ποτέ να αγοράσω <3 

Δεν έχω ιδιαίτερες γνώσεις περι synths,ουτε είμαι πληκτράς,ουτε ξέρω αν θεωρούνται καλά.Ισως το χιόνι και το μαγευτικό τοπίο απο βουνά και δάσοι που έβλεπα απέναντι μου μεσα απο το τζάμι,την μοναδική φορά που έβαλα τα χέρια μου επάνω τους,να έπαιξε σημαντικό ρόλο,γιατί έμεινα για πάντα ερωτευμένος με αυτά τα synths.

 

Ισως και με την κοπέλα που με φοιλοξενούσε,αλλά το δεύτερο δέν το λέω και με τόση σιγουριά.Κατα τον αποχαιρετιστήριο χαιρετισμό μου μέσα απο το τζάμι του τρένου,ένα δακρυ κυλησε απο τα μάτια μου.Ευτηχώς δεν έμαθε ποτέ,οτι ήταν για τα synths.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, MGs είπε

Κατα τον αποχαιρετιστήριο χαιρετισμό μου μέσα απο το τζάμι του τρένου, ένα δακρυ κυλησε απο τα μάτια μου. Ευτηχώς δεν έμαθε ποτέ οτι ήταν για τα synths για τον σταθμάρχη.

😢

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου