Προς το περιεχόμενο

Συμμορία με γνωστό τράπερ έκλεβε από ATM


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Γιατι, ποια ειναι η κουλτουρα και η θεματολογια του ροκ, που ειναι ασυνεπεις οι ροκαδες απεναντι της;

 

 Οτι φαμε, οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο κ@λος μας ειναι η ροκ "κουλτουρα", και μια χαρα συνεπεια εχουν οι ροκαδες: Οι μισοι πεθαναν απο τα ναρκωτικα, και οι αλλοι μισοι εχουν επαυλεις με πισινες στρεμματων για να κολυμπανε τα παιδια απο τους 7 διαφορετικους γαμους τους.

 

 Συνεπεστατους τους βρισκω.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο απορίες έχω: Ποιος ήταν ο αρχικός τίτλος που διάλεξε αυτή τη φορά ο dimsonic και για ποιον τραπερ μιλάμε? (θέλω να ακούσω τραγούδια του)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosx είπε

οι αλλοι μισοι εχουν επαυλεις με πισινες στρεμματων για να κολυμπανε τα παιδια απο τους 7 διαφορετικους γαμους τους.

 

 Συνεπεστατους τους βρισκω.

 

Και ποιοι ροκάδες τραγουδάνε για επαύλεις με πισίνες βρε Μάνο?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, manosx είπε

 Τραπερ εκανε ληστειες; Τι λε ρε παιδακι μου, σε λιγο θα ακουσουμε και για κανα reggae μουσικο που καπνιζει μπαφους.

Θα τοποθετηθώ σκληρά γιατί εκνευριστηκα με τον τίτλο. Λοιπον, αφού......... 

 

Χαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εβγαλε ονομα η Τατιανα, εβαλε και βιντεο κλιπ:

 

 

 

 

 Ο αθρωπας τα λεει στα ισα. Οσο για τη χωρα που ζουμε, τα λεει ενας αλλος τυπος, "Μακρια αγορι μου απο την Ελλαδα" κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manosx είπε

 Εβγαλε ονομα η Τατιανα, εβαλε και βιντεο κλιπ:

 

 

 

 

 Ο αθρωπας τα λεει στα ισα. Οσο για τη χωρα που ζουμε, τα λεει ενας αλλος τυπος, "Μακρια αγορι μου απο την Ελλαδα" κλπ

 

ωραιο τραγουδι με εντελως προτοτυπο ηχο,στιχους και feel, μονος του το έγραψε ή το ΕΚΛΕΨΕ κιΑΦΤΟ?

  • Χαχα 6

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να πηγαίνουν οι νέοι μας να εκκλησιάζονται, ακούνε τραπ και παίζουν fortnite ενώ κάποιοι άλλοι αγωνίστηκαν και ανεβήκαμε επενδυτική βαθμίδα. Στο όνομα της καλλιτεχνικής κακό κάθε άλλης δήθεν ελευθερίας το κράτος δεν τολμά να τους απαγορεύσει. Με λίστες η μουσική συα κλαμπ και να γίνει το γενικό μητρώο ντίσκ τζόκεϊ να τους καταχωρήσουμε να ξέρουμε τι ακούνε τα παιδιά μας. Να μπλοκαριστεί το τραπ στο youtube και sporify για τη χώρα γιατί γίναμε Σικάγο έξω 

  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου