Προς το περιεχόμενο

Εταιρια και youtube κατεβαζουν βιντεο


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραπονεθηκαν πολλοι οτι η universal και το youtube προχωρησαν σε μαζικες διαγραφες βιντεο σε συνδυασμο με strike και απειλη κλεισιματος καναλιων σε οσους ανεβαζαν βιντεο απο συναυλιες των Queen + αταλαντο. Ο Βrian May προχωρησε σε διευκρινιστικη δηλωση οτι δεν ευθυνεται η μπαντα και οτι ζητησε απο τον μανατζερ να μαθει τι συμβαινει. 

 

https://blabbermouth.net/news/brian-may-is-looking-into-copyright-strikes-on-fan-filmed-queen-concert-videos-im-very-concerned

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

??

Είχα και εγώ την ίδια απορία. 

 

Ασε μη μάθεις. Θα μπλέξεις...

  • Μπερδεύτηκα 1

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

??

 

6 ώρες πριν, shelter είπε

Είχα και εγώ την ίδια απορία. 

 

Ασε μη μάθεις. Θα μπλέξεις...

QUEEN + ADAM LAMBERT (αταλαντος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Και γιατί το λες "ατάλαντο" το παιδί? Οι Queen απ'ότι φαίνεται έχουν άλλη γνώμη...🤔

Ειναι η προσωπικη μου αποψη. Με απαγορευεις να εχω προσωπικη αποψη. Δε με αρεσει καθολου.

Αλλα γιατι μενουμε σε αυτο το ελασσω θεμα? Το κυριως πιατο ειναι οτι η εταιρια κατεβαζει βιντεο ερασιτεχνικα απο λαηβ. Μεχρι τωρα κατεβαζαν στουντιακες ηχογραφησεις, με τα λαηβ δεν ασχολουντο ουδεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, JudgeDredd είπε

Με απαγορευεις να εχω προσωπικη αποψη. Δε με αρεσει καθολου.

Κανείς δεν σε απαγορεύει τίποτα φίλος.image.gif.9299fd7cd522f3fe0bc9af75a4fbf3a8.gif

Όσο για τα κατεβασμένα βίντεο, γίνεται συνεχώς, είτε πρόκειται για επίσημες στούντιο/live ηχογραφήσεις είτε για ερασιτεχνικά βίντεο. 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Κανείς δεν σε απαγορεύει τίποτα φίλος.image.gif.9299fd7cd522f3fe0bc9af75a4fbf3a8.gif

Όσο για τα κατεβασμένα βίντεο, γίνεται συνεχώς, είτε πρόκειται για επίσημες στούντιο/live ηχογραφήσεις είτε για ερασιτεχνικά βίντεο. 

Αη καλα εσυ δεν ξερεις. Μονο επισημες κυκλοφοριες κατεβαινουν. Λαηβ βιντεακια απο φαν δεν εχει ξανασυμβει. Μαθε πρωτα τι συμβαινει να μη γραφεις οτι νανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, JudgeDredd είπε

Αη καλα εσυ δεν ξερεις.

Για δώσε μου ένα λινκ του καναλιού σου στο youtube ρε ειδήμονα να δω κάτι...😆

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αγόρια - "δικαστή", "καταρράκτη"- προειδοποίηση μια και μοναδική. Πάρτε το χαλαρά. Ευχαριστώ.

  • Συμφωνώ 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου