Προς το περιεχόμενο

arturia jupiter 8v


Costas_SD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν μια ωρα ανακαλυψα ενα demo arturia jupiter 8v.Το εχει παρει κανεις χαμπαρι?Η αποψη μου ειναι οτι ειναι πολυ καλο αλλα αρκετα "βαρυ"(για τον δικο μου υπολογιστη τουλαχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραιος ηχος μπορω να πω και οχι τοσο "πλαστικος" οπως σε μερικα αλλα VA plug ins.Στο ντεμο εχει 20 presets μονο αλλα οταν το δουλεψα λιγο μονος μου καταλαβα τη πραγματικη του δυναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σας! το εχω κανονικα οχι demo. πολυ καλο αλλα ρουφαει πολυ cpu και οπως ειπαι και ο boukaw7 ολα της arturia ετσι ειναι .. εχω δυπλο επεξεργασι και αν βαλω 5 καναλια και δουλεψω με τα οργανα της arturia το pc μου περνει φοτια!!! παλι καλα εχουμε και το φριζ!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σας! το εχω κανονικα οχι demo.

 

σορρυ,αλλά επειδή το έχω παραγγείλει,πως γίνεται να το έχεις?

αφου δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη...

μετά τις 9 απριλίου κυκλοφορεί,τουλάχιστον έτσι μου είπαν απο την arturia.

 

κατα τ'άλλα (έχοντας παίξει με το αληθινό jupiter8) μου φαίνεται πολύ καλό emulation,τα presets του demo δεν είναι αντιπροσωπευτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τασσο πας εκει που βαζεις τα vst instruments στο devices (F11) και διακεξεις ενα vst τοτε διπλα αριστερα θα δεις εχει ενα κουμπακι που μιαζει με αστερι πατα το και θα κανει freeze!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου