Προς το περιεχόμενο

Παράκληση για ακρόαση ηχειου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί συνφορουμιτες , παρακαλω αν κάποιος έχει στο στούντιο του ή στο σπίτι του Mackie thump 12 η DB technologies opera 512 DX please να μου πει αν μπορώ να έρθω σπίτι του να το ακούσω . Θέλω να πάρω ενα ζευγαρι αυτοενισχυομενα και είμαι στη φάση που ακούω και δοκιμάζω. Ευχαριστώ!! Μενω αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ανοιχτός σε γνώμες και προτάσεις στο θέμα που έχω. Ψάχνω ένα ζευγάρι ηχεία αυτοενισχυόμενα,  κυρίως για easy listening μουσική, latin, blues, jazz κλπ. Ακουστική δηλαδή. 12άρια μέχρι 350-400 βατ. ¨Οσοι έχετε δουλέψει τέτοιες μουσικές και πιστεύετε ότι υπάρχουν κατά κάποιον τρόπο ζεστά ηχεία με αέρινη και μεστή αναπαραγωγή, κρουστών, φωνής, κόντρα μπάσου κλπ, προτείνετε ! Μου αρέσανε τα audiophony τα 12 τα αυτοενισχυόμενα και γενικά τα db technologies. Κάποια electrovoice και jbl μου φάνηκαν κάπως σκληρά. Ίσως βέβαια όταν τα άκουσα να υπήρχαν συγκεκριμένες θέσεις στο equalization στο πίσω μέρος του ηχείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου