Προς το περιεχόμενο

Που θα βρώ Audiophile 192


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΗΧΟΥ M-AUDIO AUDIOPHILE 192 ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΓΥΗΣΗ.

ΠΟΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο αντιπρόσωπος της M-Audio. Κάνε όμως και μια βόλτα στα κομπιουτεράδικα της Στουρνάρη, έχω δει σε κάποια από αυτά προϊόντα της M-Audio. Τσέκαρε επίσης και στον Διαμαντόπουλο. Αν και πιστεύω ότι τις καλύτερες τιμές θα τις βρεις στο internet.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι κανονικο..

ο ελινας εχει τσιμπημενες τιμες;

 

Mπα όχι πολύ,ένα προιόν που το έχει 1000¤ το έχω βρεί εξωτερικό 750 στην πόρτα μου. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΡΝΕΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΟΠΩς ΛΕς ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ 150 ΕΥΡΩ,ΛΕΣ Α ΩΡΑΙΑ ΚΕΡΔΟΣ 30 ΕΥΡΩ,ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ 30 ΕΥΡΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαμαντόπουλο πήγαινε,ο ίδιος τα παίρνει απο ελινα αλλα τα πουλάει φθηνότερα.Για μετρητά πάντα γύρω στα 165 ευρω θα στην αφήσει.Και'γω αυτή αγόρασα και όντως δε συμφέρει εξωτερικό με τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια δε την έχω δοκιμάσει ακόμα πολύ.Η κιθάρα είναι για φτιάξιμο και απο μικρόφωνο γράφω με το παλιό οπότε δε μπορώ να χαρώ την καθαρότητα ακόμα.Δεν έχω κάνει πολλά recordings δηλαδή.Κατα τ'άλλα εννοείται καμία σχέση με την audigy που είχα πρίν.Επίσης δε φορτώνω τρελά vsti's και vst effects για να σου πω μεχρι που αντέχει,για 2-3 που χρησιμοποιώ είναι τέλεια.

Anyway ενα γενικότερο συμπέρασμα είναι οτι με 70 ευρώ παραπάνω απ'την 2496 έχεις balanced i/o!!! και 192 κάρτα.Και με έναν προενισχυτάκο θα βολευτείς μια χαρά-εξαρτάται και τι κάνεις πάντα-

Εναλλακτικά αντι για το πακέτο κάρτας προενισχυτή σ'αυτα τα λεφτά μπορείς να πας σε αυτό:

http://www.thomann.de/gr/digidesign_mbox_2_mini.htm

Την έχω ξαναπροτείνει,ίσως να βιάστηκα και'γω αλλα αν κάποια στιγμή δω οτι θέλω κάτι παραπάνω αυτή θα πάρω-στα πλαίσια του ποτε δε πρόκειται να δώσω πανω απο 500 ευρω για κάρτα ήχου-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου