Προς το περιεχόμενο

και κλασικη και V?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχεις δικαίωμα να την απεχθάνεσαι,επέτρεψε μου όμως να σου πώ ότι η μουσική είναι μία,εγώ προσωπικά τη λατρεύω και με έχει βοηθήσει πάρα πολύ και στις ¨ηλεκτρικές" μου αναζητήσεις.

Στο θέμα μας τώρα.Δεν την έχω δεί αυτή που λές,αλλά αυτόματα παύει να αποκαλείται κλασσική.Το πολύ να είναι κάποιο υβρίδιο ακουστικής ή/και ηλεκτροακουστικής.Το σχήμα της κλασσικής είναι αυτό που γνωρίζεις και τουλάχιστον διαστασιολογικά και οπτικά είναι το γνωστό.Κάθε αλλαγή στο σκάφος θα φέρει τέτοιες αλλαγές στον ήχο που η βαλίτσα πάει οπουδήποτε εκτός κλασσικής.....

 

(κι εγώ απεχθάνομαι τις V :lol: :lol: :lol: )

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι ειναι αλλα ειναι προτοτυπη και μου αρεσει.. πουλαω ενα πνευμονι ενα ματι ενα φρυδι και μια καλτσα με 2 τρυπες για να τη παρω..

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.deanguitars.com/dean_winter_06/v_coustic.htm

 

Αντε κιθαροπαιχτες σας έφτιαξα παλι....Εμαθα ότι σε λίγο καιρό θα βγεί και custom-ιά μπουζούκι nicolopoulo's signature σε σχήμα v....

 

ΗΜΑΡΤΟΝ....:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου