Προς το περιεχόμενο

Korg AX3000G Vs Digitech GNX3


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλυσπέρα, έχω αυτην KORG AX3000G και σκέφτομαι να την πουλήσω και να πάρω τουτην DIGITECH GNX3. Ο λόγος είναι αυτός integrated 8-track recorder (smart media card optional Art.Nr.151263) incl. GeNetX Software (PC/Mac). Enables creating of own amp modelings and cabs. AudioDNA-Chip. Rhythm Trainer with 30 different drum loops.

 

ΛΕΕΙ;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρόλο που ηχητικά ψηφίζω Korg λόγω πιο φυσικού ήχου ωστόσο αν θες πεταλιέρα+όλα αυτά που παραθέτεις τότε go ahead :wink: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που ηχητικά ψηφίζω Korg λόγω πιο φυσικού ήχου ωστόσο αν θες πεταλιέρα+όλα αυτά που παραθέτεις τότε go ahead :wink: :D

 

Δηλαδή, συγκριτικά η gnx3 είναι καλύτερη και σε ήχο :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που ηχητικά ψηφίζω Korg λόγω πιο φυσικού ήχου ωστόσο αν θες πεταλιέρα+όλα αυτά που παραθέτεις τότε go ahead :wink: :D

 

Δηλαδή' date=' συγκριτικά η gnx3 είναι καλύτερη και σε ήχο :?:[/quote']

 

 

Δικαιολογείσαι να μην κατάλαβες μόνο αν είσαι ερωτευμένος... :lol: :lol:

Λέω η Korg έχει πιο φυσικό ήχο(συνεπώς για μένα τουλάχιστον είναι καλύτερη ηχητικά) Απλώς επειδή εσύ θες και άλλα πραματάκια σε μια πεταλιέρα θα σου ερχόταν μια χαρά.Αυτό δεν σημαίνει ότι ο ήχος της GNX είναι άσχημος :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που ηχητικά ψηφίζω Korg λόγω πιο φυσικού ήχου ωστόσο αν θες πεταλιέρα+όλα αυτά που παραθέτεις τότε go ahead :wink: :D

 

Δηλαδή' date=' συγκριτικά η gnx3 είναι καλύτερη και σε ήχο :?:[/quote']

 

 

Δικαιολογείσαι να μην κατάλαβες μόνο αν είσαι ερωτευμένος... :lol: :lol:

Λέω η Korg έχει πιο φυσικό ήχο(συνεπώς για μένα τουλάχιστον είναι καλύτερη ηχητικά) Απλώς επειδή εσύ θες και άλλα πραματάκια σε μια πεταλιέρα θα σου ερχόταν μια χαρά.Αυτό δεν σημαίνει ότι ο ήχος της GNX είναι άσχημος :wink:

 

 

 

ok. Λάθος ερώτηση, πάντως δεν είμαι ερωτευμένος :lol: :lol:

 

Κάτι άλλο, αυτή η gnx3 θα είναι πολύ καλή ηχητίκα (πάντα) πανώ στα progressive και heαvy που συνήθως παίζω (sorry :oops: το ξέρω είμαι σπαστικός αλλά πρέπει να κάνω την σωστή επιλογή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λόγω των πολύ καλών εμπειριών που έχω από την korg από τους κιθαρίστες στο γκρουπ προτείνω korg...

 

και υπόψιν παίζουμε progressive...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λόγω των πολύ καλών εμπειριών που έχω από την korg από τους κιθαρίστες στο γκρουπ προτείνω korg...

 

και υπόψιν παίζουμε progressive...

 

Ναι αλλά θέλει και τα λοιπά τζιτζιρι μιτζιρι το παιδί :lol: :lol:

 

Προσπάθησε να την ακούσεις σε μαγαζί αν γίνεται :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να τρέχω, εγώ μένω στην επαρχία. Και άντε βρες χρόνο να πας Αθήνα. Τέλος πάντων εχω αποφασίσει θα την πάρω για τον μόνο λόγο ότι στα ίδια λεφτά περίπου, πέρνεις καλύτερο πράγμα!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου