Προς το περιεχόμενο

John Myung bass lessons


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι Αμερικανός είναι (γεννημένος στο Σικάγο) απλά ένας από τους δύο γονείς ή και οι δύο είναι Κορεάτες.....

 

 

Αυτό που δε θα δείτε (σχεδόν) ποτέ από το John είναι να μη φοράει μαύρα ρούχα (πάνω-κάτω).....

 

 

Οι φορές που ο John έχει εμφανιστεί δημόσια χωρίς μαύρα ρούχα είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού.....:lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον δεν κατάλαβα αυτά που είπες ακριβώς αλλά αυτά τα βιντεάκια είναι από τη σειρά μαθημάτων μέσω βίντεο του jοhn με τίτλο "Progressive bass concepts" το οποίο είχε βγάλει το 1996....

 

Δεν το ηξερα αυτο. Απλα ειπα τον πονο μου σαν ακροατης..Οποιος καταλαβε τι ειπα, καταλαβε..Μια βοηθεια στο τι ειπα θα ηταν να ακουσεις τους τελευταιους δισκους τους..Και μετα να βαλεις τους πρωτους. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έχω ήδη ακούσει όλους....Και μπορώ να κρίνω μόνος μου τις δουλειές τους από την πρώτη μέχρι την τελευταία.....Αλλά ας μην πάμε το θέμα στους Theater και πάλι....¶λλο είναι το θέμα του thread και ο σκοπός αν θέλετε....:wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

freemind σε παρακολουθω εδω και καιρο και δεν εισαι ουτε με τους dream theater ουτε με τους metallica.....επιτελους διαλεξε ομαδα...... :lol: :lol: :lol: :lol:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου