Προς το περιεχόμενο

Καραμέλα ; (Μουσικές Τηλεοπτικών Σποτ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εεε, χιουμοριστικά μιλάω κατά βάση!

 

Προφανώς δεν είναι το χειρότερο κομμάτι, ούτε θέλω να προσβάλλω κανέναν- αλίμονο!

 

Απλά, πως να το πω... προσωπικά (ΚΑΙ ΜΟΝΟ) μου χτύπησε πολύ πολύ άσχημα!

 

Όχι όμως να προσβάλλω κάποιον επειδή του αρέσει- συγγνώμη αν παρεξηγήθηκα ή αν φάνηκε πως μιλάω γενικευμένα και σοβαρά...! Όπως το βλέπω τώρα, μπορεί να δίνεται αυτή την εντύπωση... αλλά νομίζω πως εννοείται πως δεν υπάρχει αντικειμενική σταθερά σε αυτά τα θέματα!

 

Νομίζω πως ο χαρακτήρας του thread επιτρέπει κάποια υπερβολή... επαναλαμβάνω, αν φάνηκε πως εκφέρω λόγο προβλητικό, διευκρινίζω πως ουδόλως είχα τέτοια πρόθεση.

 

Ελπίζω πως σε κάλυψα και πως κατέστησα σαφές πως μιλάω καθ΄υπερβολή!

 

Φιλικά!

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πλακα πλακα' date=' το κομματι αυτο με αναγκαζει καθε φορα να δω τη διαφημιση, παρολο που το προϊον μου ειναι αδιαφορο!

[/quote']

Εμενα παλι γιατι αυτο το κομματι με αναγκαζει καθε φορα που βλεπω τη διαφημιση να αλαξω καναλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα' date=' το κομματι αυτο με αναγκαζει καθε φορα να δω τη διαφημιση, παρολο που το προϊον μου ειναι αδιαφορο!

[/quote']

Εμενα παλι γιατι αυτο το κομματι με αναγκαζει καθε φορα που βλεπω τη διαφημιση να αλαξω καναλι?

 

έλα ντε...ειδικά ο συνδυασμός με αυτούς τους ανθρώπους χωρίς σώμα που μοιάζουν με...m&ms :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαίσια διαφήμιση!!!Θα μπορούσε κοτζάμ πολυεθνική εταιρεία να βάλει πολύ καλύτερη διαφήμιση!Με καλύτερη μουσική!Τελοσπαντων...Πολύ αξία τους δώσαμε βρε παιδιά!

σοι μπορούν κάνουν, όσοι δεν μπορούν κρίνουν...Μάνος Χατζιδάκις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου