Προς το περιεχόμενο

hepl myspace


Προτεινόμενες αναρτήσεις

hi μαγκες λοιπον

προσπαθω να φτιαξω ενα myspace αλλα ... δεν το βλεπω

 

1)πως βαζω playlist με τραγουδια δικα μου η αλλων?

2)πως βαζω layouts η ακομα καλυτερα πως φτιαχνω εγω δικα μου(χωρις να βγαζει μα...ς του τυπου pimpmyspace ?

και γενικα

 

πως την φτιαχνω αυτη τη μ@Λ@&1A????

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi μαγκες λοιπον

προσπαθω να φτιαξω ενα myspace αλλα ... δεν το βλεπω

 

1)πως βαζω playlist με τραγουδια δικα μου η αλλων?

2)πως βαζω layouts η ακομα καλυτερα πως φτιαχνω εγω δικα μου(χωρις να βγαζει μα...ς του τυπου pimpmyspace ?

και γενικα

 

πως την φτιαχνω αυτη τη μ@Λ@&1A????

 

1)Αλλό το ενα .αλλο το αλλο :wink:

Αν εχεις κανει artist signup ,υπαρχει η επιλογή να ανεβασεις δικα σου τραγουδια.Αν εχεις απλα γραφτει σαν μελος, τοτε μπορεις να βαλεις μονο ενα να παιζει κανοντας add απο τη σελιδα του καλλιτεχνη(κατω από το κομματι υπαρχει αυτη η επιλογη).

 

2)google myspace layouts.

Bρισκεις αυτο που σου αρεσει και αντιγραφεις τον κωδικα σε οποιδήποτε χωρίο του edit my profile θελεις.πχ μπορεις να τον κανεις copy paste στο χωρο που θα εγραφες τα band members.Aν θελεις να μη φαινεται το Pimpmyprofile κλπ,πρεπει να πειραξεις τον κωδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Αλλό το ενα .αλλο το αλλο :wink:

Αν εχεις κανει artist signup ' date='υπαρχει η επιλογή να ανεβασεις δικα σου τραγουδια.Αν εχεις απλα γραφτει σαν μελος, τοτε μπορεις να βαλεις μονο ενα να παιζει κανοντας add απο τη σελιδα του καλλιτεχνη(κατω από το κομματι υπαρχει αυτη η επιλογη).[/quote']

 

μπορείς να βάλεις και flash player και να παίζει όποια κομμάτια γουστέρνεις ναουμ :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι αλλο

το τραγουδι που εχω βαλει να παιζει απο πισω δεν αρχιζει μονο του οπως σε αλλα profiles τι πρεπει να κανω?

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου