Προς το περιεχόμενο

ESP Eclipse


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια σκεφτομαι να παρω μια ESP Eclipse, αποτι ωλεπω στον thomann εχει τις Ι και στο σιτε της ESP τις eclipse II.

Γνωμη κανεις, για τα συγκεκριμενα μοντελα?

Για metal, rock τη θελω

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για το είδος σου είναι κορυφαία κιθάρα...Μπορεί με κιθαρες να μην είμαι και ο πλέον σχετικός αλλά την εν λόγω κιθάρα την έχουν άπειροι metal κιθαρίστες σήμερα...και αυτό νομίζω λέει πολλά...Κάποιος την έχει εδώ πάντως για να σου πει περισσότερα...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή που λες παραπάνω είναι κάποιο signature μοντέλο. Ο θομαν δεν κάνει σαφές τι διαφορές έχει η Ι με τη ΙΙ. Απ'όσο ξέρω πάντως η eclipse II που προορίζεται για ευρωπαική και αμερικάνικη αγορά έχει 2 ποτενσιόμετρα vol και 1 tone, ενώ αυτές που έχει ο θόμαν έχουν 2 και 2 αντίστοιχα. Υποθέτω οτι είναι κάποιες εκδόσεις για την ιαπωνική αγορά. Στο γιαπωνέζικο site της ESP πάντως δεν έχει καθόλου την eclipse... ¶ντε βγάλε άκρη τώρα... :roll: :roll: :? :? :roll:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα με έψησε και αυτή πάντως

 

http://www.thomann.de/gr/esp_ltd_ec1000_stbc.htm

 

Έχει αυτήν την πατέντα Earvana nut που τι θεωρώ πολύ + !! :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"The Earvana nut makes the guitar play in tune at all locations on the fretboard!"

Κάποια πατέντα έχουν κάνει στο nut,που μάλλον θα μπορείς και να το ρυθμίζεις για να ακούγονται όλες οι νότες του κουρδισμένου ξύλου σου κουρδισμένες

(και έλεγα τόσο καιρό γιατί ακούγομαι πάντα τόσο φάλτσος???:lol::lol::lol::lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου