Προς το περιεχόμενο

live σε σχολειο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

η κατασταση ειναι απεριγραπτη σε καποιες περιπτωσεις!!εμεις εχουμε παιξει συνολικα 7 live...Ε λοιπον στα 2 απο αυτα παρολο που εγιναν μας αναγκασαν να στησουμε κ εμεις σαν μαλακες!!Μαλιστα στο τελευταιο πριν ενα μηνα εγινε μια τετοια πΟ%$στια!!αν και ειχε τρελο κοσμο,αποζημιωθηκαμε,εγω ομως απο τοτε εχω προβλημα με τη μεση μου (ασχημο) γιατι σηκωσα βαρος αντι να παιζω τα πληκτρακια μου!!και σε 2 μερες δινω πανελλαδικες!!Πηγα στη δευτεροβαθμια(εκπαιδευτικη διευθυνση) και εκανα αναφορα σε μια γνωστη μου για το χαλι!!και επειδη αυτο συνεβη και σε αλλα συγκροτηματα πιο παλια τους ειπαμε οτι θα ρεζιλεψουμε το δημο σε περιπτωση που ξανασυμβει κατι τετοιο!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά από μαλάκες άλλο τίποτα. Και το φοβερό είναι αυτό, που σου τη λένε κι από πάνω. Τι να πεις, τους κατεβάζεις δυο καντήλια, τους κάνεις ρόμπα παντού και ελπίζεις να τους ενοχλήσει αυτό και να χαλαρώσουν λίγο τη μαλακία!!! Βέβαια, αν έχεις τρόπο (και δεν εννοώ να τους σπάσεις στο ξύλο :lol:) να τους "τιμωρήσεις" για τη λογική τους το κάνεις. Βασικά είναι πολύ απλό κατά τη γνώμη μου. Όταν μια εταιρία που ασχολείται πχ με μουσική σου κάνει κάτι τέτοιο απλά εξηγείς ότι "ok, είστε απαράδεκτοι επαγγελματίες, και μπορείτε να είστε σίγουροι ότι αυτό μέχρι το βράδυ θα το έχει μάθει η μουσική σκηνή της χώρας", και απλά έρχεσαι και το γράφεις εδώ. Αλλά να το ξέρουν! Μπας και πάρουν χαμπάρι τι παίζει!!! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα' date=' σιγά μην χαμπαριάσουν τα ΜΟΣΧΑΡΙΑ.

Όπως όλα τα ΖΩΑ μόνο από ξύλο καταλαβαίνουνε αυτοί.[/quote']

 

μια ειναι η λυση!ξυλο ξυλο ξυλο ξυλο και μετα να τους κλεισουμε σε ενα δωματιο με 10 μαυρους :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου