Προς το περιεχόμενο

www.euden.co.uk - Γιατι τοσο φθηνο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα μου εστειλε ενας φιλος μου το λινκ αυτο και εμεινα με την απορια.. Οι τιμες του ειναι αρκετα χαμηλες και μερικες φορες κατω του μισης "μεσης" τιμης κ με παρεξενεψε..

Το ξερει κανεις το online shop αυτο? Οποιος εχει πληροφοριες ας μας πει.. Τουλαχιστον να βγουμε και απο την περιεργεια.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κανει εντυπωση το εξης. βαζω το url στο google

ΕΔΩ

και μου βγαζει διαφορα αποτελεσματα απο sites που το περιεχουν σαν λινκ ή σαν μαγαζι on line απ'οπου μπορεις να αγορασεις το ταδε προιον , αλλα μολις παω στην σελιδα (πηγα σε πανω απο 10) δεν υπαρχει πουθενα το link.

Eπισης δε μου αρεσει που δεν εχει επεξηγησεις και τεχνικα χαρακτηριστικα των προιοντων . Τελος νομιζω οτι εχει υπερβολικα σηματα-λογοτυπα για διαπιστευτηρια αξιοπιστιας , πχ "yahoo byer protection" , "hacker free" και διαφορα αλλα υποπτα, που δε τα εχω ξαναδει .

 

Μακαρι ομως να ειναι αξιοπιστο γιατι εοι τιμες ειναι τρελες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Web Shop Scams:

 

http://heim.ifi.uio.no/~gisle/blog/?m=200607

 

"The most recent variations are: The-Camera-World.com, FastSLR.com, ShopBestElectronics.com, ComPCWorkshop.com, ComputerUnix.com, GearXS.us.com, sa-electronic.com, PactElect.co.uk, CarsAudio.co.uk, WizMusic.co.uk, wLogic.co.uk, Instrum.co.uk, wxComputers.com, PCDale.co.uk, DigitalDale.co.uk and Euden.co.uk). Buyer beware.

 

Names of these outfits keep changing, so don’t pay too much attention to the name. The telltale sign is their insistence on insecure payment methods (wire transfer or E-Gold), as well as the use of a bogus physical addresses. For more general advice on how to spot online fraud, please see my page on web scams."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Note to fellow bloggers: Please help spread the word about the dangers of insecure payment methods by blogging it - but donΆt link to the websites themselves. Linking to a website boosts its pagerank in Google and many other web search engines, which is not what we want. Mention their name, but donΆt link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης παράξενο είναι πως γίνετε στο live cams που εμφανίζεται στο about us ενώ αλλάζει η "ώρα" που είναι τραβηγμενη η φωτογραφία, η φωτό είναι ΠΑΝΤΑ η ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης παράξενο είναι πως γίνετε στο live cams που εμφανίζεται στο about us ενώ αλλάζει η "ώρα" που είναι τραβηγμενη η φωτογραφία' date=' η φωτό είναι ΠΑΝΤΑ η ίδια...[/quote']

Οι web cams που δείχνουν το "μέλλον" (4 ώρες μροστά) στην Αγγλία έχουν μεγάλη πλάκα...

 

πωπωωω κοίτα πως δουλεύουν αυτοί ρε συ κεφάλι δεν σηκώνουν

 

Στο Λονδίνο έχει πέσει πολύ δουλειά, το Μάντσεστερ είναι στάνταρ καρφωμένο.....ά...να και ένας μικρός Κορεάτης στην αποθήκη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα ένας λόγος για να μην αγοράσεις απο αυτή την επιχείρηση-μαϊμού είναι το οτι η διεύθυνση που αναγράφει στο About Us δεν υφίσταται στο Λονδίνο.

Music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου