Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπες "Απορώ πως συναναστρέφονται με ένα άτομο που όχι μόνο ροκ δεν ακούει αλλά και λέει και ότι είναι όλα τα ίδια και τα ίδια "

 

Δεν τον απαξιώνεις έτσι? Καταλαβαίνεις τι λές; Αλλά από ροκάδες τί περιμένεις? ppp

 

Συμπέθερε για ροκ μιλούσαμε' date=' για ροκ απάντησα!! το σοφό αλλού γιατι δεν σου παει κιολας!!!! Αλλά από άτομα που [b']σιχάθηκαν τη βίβλο [/b]τι περιμένεις;

 

ε? :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε forensick δεν απαντας σωστα (γνώμη μου) δεν έχει ουσία να μου πεις αν μεγαλωσω θα καταλάβω κάποια πράγματα.....23 χρονών$ είμαι, ακούω ροκ, μπλουζ και τζαζ από τα 11 (χάρη στον πατέρα μου) νομίζω (διορθώστε με αν κανω λαθος) ότι μπορώ να κρίνω κάποια λίγα πράγματα...αλλά το θέμα δεν είναι τι ακούω και πόσο καιρό το ακούω...το θέμα είναι να λέγονται πράγματα ουσίας....αντέδρασα πριν ανώριμα, άσχημα (όπως θελετε πειτε το) αλλά όχι και να λέμε ότι το ροκ είναι νεκρό, ξεπερασμένο μα μου, μα μου......ζήτησα συγγνώμη....back to our friendship!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FatalK είσαι ΘΕΟΣ' date=' LSD, TΣAMΠA MAΣTOYΡA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote']

 

αμ έτσι εξηγείται ... το παιδί βρίσκεται υπό την επήρεια!!!!!!!!! :lol:

 

έτσι!!! :wink: :wink:

και υπό την επήρεια σατανιστικής μουσικής ροκ!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ηρεμηστε...η γνωμη μου ειναι οτι δν πρεπει να θαβουμε ετσι καποιους που εχουν κανει σπουδαια πραγματα.τα διαφανα κρινα(δεχτητε το)εχουν προσωπικο στυλ και δν μπορει να τους ακουσει ο καθενας.εγω δν μπορω να ακουσω διαφανα κρινα(πολυ μελαγχολια)αλλα τους παραδεχομαι.ντε φακτο,δυτικες συνοικιες ειναι καλες μπαντες που πηγαν να κανουν κατι αλλα τελικα δν τα καταφεραν.τουλαχιστον προσπαθησαν.και για τους κατσιμιχαιους λετε ευκολη και απλη μουσικη και βαρετοι στιχοι.σκεφτητε ποσα τραγουδια που εχουν μεινει στην ιστορια ειχαν αυτα τα χαρακτηριστικα...μην τα ισοπεδωνουμε ολα...βασικα μηπως οτι δν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια???δν λεω οτι πρεπει με το ζορι να μας αρεσουν αλλα τουλαχιστον να ειμαστε αντικειμενικοι...

 

 

 

 

φιλικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kwsta79 πάντα σε πήγαινα!!! ειλικρινά!!! ακόμη και πλάκα να κανεις σε πάω το ίδιο!!!

 

βρε και μεις σε παμε, αλλα παραδεξου οτι εχεις παρει κατι τωρα.. :lol: ελα μεταξυ μας ειμαστε.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα ρε συ RoPe και εσύ μαστουρωμένος είσαι;

ΡΕΙ!! ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ; ΤΕΚΕ;

Για αντε μπράβο!!! πες τα ρε παληκαρι και ας μην σ' ακούν!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου