Προς το περιεχόμενο

Επιδιόρθωση σπασμένης ακουστικής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επρεπε να κάνεις τρύπα και να περάσεις μία τέτοια βίδα με το αντίστοιχο παξιμάδι βέβαια.. Είναι αρκετά χοντρή. Θα κράταγε....

 

IMG_0266.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8O

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Allen M6x1 2cm μήκος. Και 2 σε έπαιρνε να βάλεις. :lol: :lol:

 

Βάλε χορδές Clouseau...τί έχεις να χάσεις? Το πολύ πολύ να ξεκολλήσει και μετά βλέπουμε... :wink:

 

Τύλιξέ την σε μία κουβέρτα καθώς κουρδίζεις να μην σου έρθει το headstock στο head. (Γιατί νομίζεις το έβγαλαν έτσι? :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και στον Δήμου που μου προτείνατε..του λέω ξέρεις κανα τρόπο να βγάλουμε την κόλλα;Όχι μου λέει φέρτη απο'δω και θα αυτοσχεδιάσουμε!Οπότε μάλλον θα τις βάλω χορδές,θα την αφήσω κανα 2 βδομάδες μακριά μου :lol: και μετα αυτοσχεδιάζω μόνος μου.Τι είχαμε τι χάσαμε!

 

Δεν έχω και ψηφιακή να σας ανεβάσω τις δημιουργίες μου να κράξετε γαμώτο!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vrass' date=' οι γερμανοί είναι φίλοι μας, ε; ;) Μπαγασάκο...[/quote']

 

Ja, ja, naturlich! Arbeit! Schneller! Schneller!!!! :x :x :lol: :lol:

 

(ψιλοασχετο...)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Πήγα και στον Δήμου που μου προτείνατε..του λέω ξέρεις κανα τρόπο να βγάλουμε την κόλλα;Όχι μου λέει φέρτη απο'δω και θα αυτοσχεδιάσουμε!Οπότε μάλλον θα τις βάλω χορδές,θα την αφήσω κανα 2 βδομάδες μακριά μου  :lol:  και μετα αυτοσχεδιάζω μόνος μου.Τι είχαμε τι χάσαμε!

 

Δεν έχω και ψηφιακή να σας ανεβάσω τις δημιουργίες μου να κράξετε γαμώτο!! :lol:

 

Συγνώμη που θα το πω χύμα, αλλά πρόσεχε γιατί φοβάμαι μήπως ο αυτοσχεδιασμός ο δικός σου σε σχέση με του Δήμου είναι όπως ο δικός μου σε σχέση με του Hendrix  ;)

Γενικά η συγκόλληση καράουλου είναι στάνταρ επισκευή για μάστορες. Επειδή είναι κομμένο φάλτσο και κολλημένο στο μπράτσο, αν χτυπήσει ξεκολλάει. Το δικό σου είχε ξεκολλήσει ή είχει σπάσει σε άλλο σημείο;

 

Νίκος

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου