Προς το περιεχόμενο

παρεα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ελα, σας έφτιαξα. Εχω την πλεξούδα από όταν κουρεύτηκα πριν μπω στρατό. ΑΑΑΑ αγνό παρθένο πρόβιο. Μήκος πλεξουδας λίγο παραπάνω από 24άρα ταστιέρα. Σε πλήρη ανάπτυξη θα περανάει και το headstock. Τιμή αστρονομική..

 

IMG_0267.jpg

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ντρεπομαστε λεω εγω λιγακι......Θα εχει τρελαθει το παλικαρι που δεν μπορει μια παρειτσα για την παιζει.....Την yamaha εννοοω' date='και για αυτο ειπε να postaρει εδω......

 

χεχεχεχε:)[/quote']μπραβο ρε φιλε εχεις χιουμορ αλλα απ'οτι σε κοβω ουτε ενα πετιχυμενο παιξιμο δεν εχεις καταφερει μεχρι τωρα.Just hang in there man you will get it right some day keep trying :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά' date=' είναι ολοφάνερο ότι ο Alexdanos είναι νεος στο forum και δεν ξέρει ακόμη πως δουλεύει το πράγμα. Ας μην τον κράζουμε μαζικά. :wink:

 

Alex, θα πρότεινα κι εγώ αυτό που είπε jmone δηλαδή να βάλεις μία αγγελία.

 

Αν ήσουν Ηράκλειο μπορεί και να έριχνα καμία πενιά μαζί σου αλλά μάλλον δεν θα θέλεις καραφλό κιθαρίστα.

 

 

 

 

 

 

Μη γελάτε ρε κάφροι.... Ναι, καραφλός είμαι...να σας δω εσάς στα 37 σας.....

γεια σας παιδια,δασος χαϊδαριου μενω το προσπαθω το θεμα ντραμς οτι μπορω τα ευκολα οχι ελληνικα.ροκακια.Οσο για σενα κιθαριστα χωρις μαλλι,εγω και εσυ μαζι γεμιζουμε 1 κεφαλι με μαλλι αστους να λενε :lol: :lol: [email protected]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

γεια σας παιδια' date='δασος χαϊδαριου μενω το προσπαθω το θεμα ντραμς οτι μπορω τα ευκολα οχι ελληνικα.ροκακια.Οσο για σενα κιθαριστα χωρις μαλλι,εγω και εσυ μαζι γεμιζουμε 1 κεφαλι με μαλλι αστους να λενε :lol: :lol: [email protected][/quote']

 

 

Το έπιασα το υπονοούμενο. :lol:

 

Χρειαζόμαστε έναν καραφλό μπασίστα και έναν κασίδα πληκτρά για να κάνουμε τους "γλόμπους":

 

Φαντάσου αφίσα:

 

The Lightbulbs

Live broadcast from

Abbey Road Studios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου