Προς το περιεχόμενο

παρεα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

alexdane' date='δεν πρέπει να μας πεις τουλάχιστον σε ποια πόλη μένεις?

 

panagioti αν η χήρα έχει και 5-6 κουτσούβελα εγώ είμαι μέσα[/quote']δασος χαϊδαριου μενω [email protected] the way για παιδεραστες λαθος φορουμ διαλεξες 8O 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γεια σας παιδια' date='δασος χαϊδαριου μενω το προσπαθω το θεμα ντραμς οτι μπορω τα ευκολα οχι ελληνικα.ροκακια.Οσο για σενα κιθαριστα χωρις μαλλι,εγω και εσυ μαζι γεμιζουμε 1 κεφαλι με μαλλι αστους να λενε :lol: :lol: [email protected][/quote']

 

 

Το έπιασα το υπονοούμενο. :lol:

 

Χρειαζόμαστε έναν καραφλό μπασίστα και έναν κασίδα πληκτρά για να κάνουμε τους "γλόμπους":

 

Φαντάσου αφίσα:

 

The Lightbulbs θα λαμψουμε αμεσως τι λες :lol: :lol:

Live broadcast from

Abbey Road Studios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πάντως έστω και άτυχο αυτό σαν δείγμα, με προϊδεάζει για το τι πρόκειται να συμβεί αν οι αγγελίες μεταφερθούν στο forum...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
τι ενοεις?

 

Ότι μια αγγελία γραμμένη με το λάθος τρόπο -ας πούμε από νέο μέλος- μπορεί να γίνει αφορμή για 4 σελίδες καψόνι από τους "πάλιουρες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως yameth, εξακολουθώ να θεωρώ ότι η δημόσια κρίση ταν αγγελιών (αν αυτές είναι στο forum) μπορεί να οδηγήσει στην πιο ακριβή περιγραφή των αντικειμένων και κυρίως στην πιο προσεγμένη κοστολόγησή τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

heh' date='είμαι μακρυά γαμώτο,αλλιώς ερχόμουν άνετα για όσα jam θες

(τη βρήκα τη λύση www.paiderastesforum.gr\rape )[/quote']καλο.δεν εχεις αυτοκινητο μηχανι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ντρεπομαστε λεω εγω λιγακι......Θα εχει τρελαθει το παλικαρι που δεν μπορει μια παρειτσα για την παιζει.....Την yamaha εννοοω' date='και για αυτο ειπε να postaρει εδω......

 

χεχεχεχε:)[/quote']μπραβο ρε φιλε εχεις χιουμορ αλλα απ'οτι σε κοβω ουτε ενα πετιχυμενο παιξιμο δεν εχεις καταφερει μεχρι τωρα.Just hang in there man you will get it right some day keep trying :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Κατι θα ξερεις εσυ παραπανω για να το λες αυτο....Θα με εχεις ακουσει κι ολας μαλλον να παιζω,και για αυτο ξερεις.Ελπιζω κποτε να σε φτασω και να μπορω και εγω να ποσταρω εδω στο Noiz ψαχνωντας για παρειτσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου