Προς το περιεχόμενο

Συνεργασίες...


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...DRUMS!!!!! θέλουμε!!!!! (Πλάκα κάνω)

 

Παιδιά μπορώ να βάλω εγώ drums!!! Γουστάρω!!

 

άντε μπράβο , βοηθείστε λίγο!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρώτα από όλα πρέπει να σκεφτούμε διαδικασίες..χώρο, είδος αρχείων (αναλύσεις...), μοίρασμα...ακούω προτάσεις

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wav αρχεια,

ανεβασμα στο sendspace (ως 300 mb ανεβαζεις χωρις sign up κτλ),

ο πρωτος γραφει τυμπανα κ ακολουθουν οι αλλοι (πανω σε αυτα),

εγω ψηνομαι για ηλεκτρικες κιθαρες

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H εστω mp3 160 πχ, μεχρι να φτασει στο τελος το song, κ αφου θαναι τελειωμενο ανεβαζει ο καθενας τα wavακια του για super αποτελεσμα

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανεβάσει' date=' http://www.emasters.co.uk/marathon/

το περί ου ο λόγος κομμάτι. Πάρτε λοιπόν μια πρώτη δόση, σκεφτήτε το και δώστε μου χρόνο να ανεβάσω και τα layers...τώρα που το σκέφτομαι δεν θα με χάλαγε να ξαναγράψουμε το μπάσο.[/quote']

Αν ενδιαφέρεστε τελικά για μπάσο μπορώ να κάνω μια προσπάθεια :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που γινόμαστε αρκετοί...αλλά τώρα αρχίζουν τα δύσκολα!. Ας ξεκινήσουμε το πείραμα σωστά. Σήμερα-αύριο πρωί ανεβάζω τα Layers του συγκεκριμένου κομματιού σε μορφή MP3. Το κομμάτι είναι όπως θα ακούσατε αρκετά ολοκληρωμένο. ¶ρα θεωρητικά έχω τα "δικαιώματα" και εσείς είστε session μουσικοί. Εγώ χρειάζομαι καλύτερα drums και ίσως μπάσο και πιστεύω ότι εάν με καλύπτουν, κάνω την τελική μίξη. Πρέπει με κάποιο τρόπο να μοιραζόμαστε files και το www.emasters.co.uk που έχω ανεβάσει τα τέστς δεν ξέρω εάν μας καλύπτει (περιμένω λοιπόν προτάσεις). Κάνω λοιπόν την μίξη, παρουσιάζω το κομμάτι και τους συντελεστές...και κρινόμαστε όλοι.

¶λλη εναλακτική, κάποιος κατεβάζει τα layers, δεν του αρέσουν π.χ. οι κιθάρες μου και γράφει τις δικές του ή αλλάζει την μίξη ή τα synths...μου ακούγεται ενδιαφέρον γιατί εγώ γίνομαι session μουσικός και κάποιος άλλος αναλαμβάνει την ευθύνη του κομματιού. Αυτό που νοιώθω ότι χρειάζεται μια τέτοια ιστορία είναι ένας project manager την φορά...Αύριο σας ανακοινώνω το link με τα αρχεία

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου