Προς το περιεχόμενο

Starcraft II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος μου βρει που είναι τα system requirements των κερνάω το 1ο μου 1vs1. :s

 

Αν και η Blizzard δεν ανακοίνωσε τις απαιτήσεις, θα σου πώ, όντας μέλος της beta του παιχνιδιού, οτι το παιχνίδι δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα απαιτητικό και χοντρικά θα έλεγα οτι με έναν σχετικά σύγχρονο επεξεργαστή, ίσως και με 1 gb ram και μια κάρτα γραφικών από 8600 και άνω θα παίζει καλά. Στο δικό μου σύστημα (C2D E8400 3.00 GHz, 3 GB Ram, GF 9800GTX+) παίζει άψογα σε 1680*1050 και full details.

 

 

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν και η Blizzard δεν ανακοίνωσε τις απαιτήσεις, θα σου πώ, όντας μέλος της beta του παιχνιδιού, οτι το παιχνίδι δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα απαιτητικό και χοντρικά θα έλεγα οτι με έναν σχετικά σύγχρονο επεξεργαστή, ίσως και με 1 gb ram και μια κάρτα γραφικών από 8600 και άνω θα παίζει καλά. Στο δικό μου σύστημα (C2D E8400 3.00 GHz, 3 GB Ram, GF 9800GTX+) παίζει άψογα σε 1680*1050 και full details.

 

 

σε ευχαριστουμε συμφορουμιτη...ευη....κερνας ?

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου σύστημα (C2D E8400 3.00 GHz, 3 GB Ram, GF 9800GTX+) παίζει άψογα σε 1680*1050 και full details.

Ωραίος... (δεν έχω C2D) αλλά λέω να συμβιβαστώ με το όχι άψογα για αρχή :D

 

σε ευχαριστουμε συμφορουμιτη...ευη....κερνας ?

Σαφώς τον St4rg4z3r το 1ο 1vs1 που θα παίξω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς τον St4rg4z3r το 1ο 1vs1 που θα παίξω :)

 

Ευχαρίστως! Σε προειδοποιώ όμως: Έχω αρκετές εργατοώρες στη beta!  :P :P :P

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαρίστως! Σε προειδοποιώ όμως: Έχω αρκετές εργατοώρες στη beta!  :P :P :P

 

It's ok, έχω προϋπηρεσία σε όλα τα προηγούμενα :P

 

Κατάλαβα...θα γίνει δηλαδή της Κορέας;

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, οι κορεάτες είναι άπιαστοι. Το Starcraft πλέον είναι το εθνικό τους σπορ και για πολλούς και το επάγγελμά τους.

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχαχα! Όχι ντάξει σε warcraft 3, το οποίο χτες ξαναθυμήθηκα και έχω βάλει και παίζω (αντιλαμβάνεστε ότι έχουν περάσει 8 χρόνια από τότε που βγήκε; ) peon rush δεν κατάφερα ποτέ μου να κάνω αλλά το έχω δοκίμασει :D

 

Οι Κορεάτες πρέπει να ναι οι επίσημοι beta testers της blizzard οι άνθρωποι έχουν κάνει το gaming γενικά επάγγελμα....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το WC3 αν και το έπαιζα πολύ, δεν με συγκινούσε ιδιέταιρα. Το ένιωθα ως ημίμετρο μέχρι να βγεί το Starcraft 2.

 

Btw, έχω ένα invite για beta testing (SC2). Αν ενδιαφέρεται κάποιος, να μου το πει. Αν είναι πολλοί οι ενδιαφερομενοι τοτε δεν θα ξέρω σε ποιον να το δώσω και πρέπει να βρούμε λύση. -πήγε στην Έυη τελικά-

Ad astra per alia fideles...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το WC3 αν και το έπαιζα πολύ, δεν με συγκινούσε ιδιέταιρα. Το ένιωθα ως ημίμετρο μέχρι να βγεί το Starcraft 2.

Μην είσαι βλάσφημος ;D...η λογική είναι ίδια, τα όπλα αλλάζουν...και τα γραφικά...και ο υπολογιστής μας :'( :'(

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου