Προς το περιεχόμενο

Chris De Garmo: Empire's Gear...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σταματήστε ρε σεις αυτό το κακό συνήθειο κάθε φορά που κάποιος ρωτάει κάτι που σας φαίνεται "ανούσιο" να του τη λέτε. Δηλάδη τί θα γίνει στο τέλος, θα ρωτάνε μόνο αυθεντίες και μάστορες, και όλοι οι άλλοι θα είναι κλαρίνο;

Καίγεται το παιδί να μάθει κάτι, βιάζεται, και καλά κάνει. Ή απαντήστε του στην ερώτηση, ή μην ασχολείστε μαζί του

Σορι FatalK για το off topic, αλλά...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο DeGarmo εκείνη την εποχή χρησιμοποιούσε αρκετά μια LP Custom σε Alpine white, 2-3 ESP strat-type, 2 ESP Signature με Floyd, ένα διπλό και έναν μονό, κάποιες (δανεικές ?) vintage strats και teles για τα recordings, και κατά κανόνα έγραφε με Soldano SLO, mesa mk2c / mk3, Bogner και πειραγμένους απο τον Bradshaw παλιούς Marshall.

Αυτά τουλάχιστον θυμάμαι αυτή τη στιγμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

playloud σε ευχαριστώ πολύ.....κρατούσα και γω μια ''πισινή'' μήπως ειναι esp, αλλά μαλλον δεν ειναι....παντως σε ευχαριστω φίλε....

 

kontra σε υπερευχαριστώ για την υποστήριξη.....οντως ρε παιδιά...αν ειναι να ρωτουν μονο αυθεντιες τότε να το κλεισουμε....thanks again friend!!

 

scully τι να πω.....πληρεστερη απαντηση δεν θα μπορουσα ποτε να εχω....σε υπερευχαριστώ και σενα!!! με βοηθησες ειλικρινά....

 

alchemist κατι παιχτηκε εδώ.....μαλλον βρεθηκαν δυο τρεις που να ξερουν ετσι;....νομίζω σε ένα forum όπως το noiz (σημ. ΤΕΡΑΣΤΙΟ), πάντα υπαρχουν απαντησεις για ολα...εστω και από έναν, εστω και απο μισό...παντα υπαρχουν...αρκει να υπαρχει λιγη υπομονη.....

 

και προς Θεού ειμαι καποιο καιρο στο noiz έτσι;...και να μου πουν κατι δεν θα με πειραξει...σκεψου ενα νεο μελος, αν του απαντησουν ετσι;.....

Δεν εκανες κανα εγκλημα αλλά νομιζω μια παραπανω οικιότητα στις απαντησεις ειναι καλό να υπάρχει....Φιλικά παντα alchemist!!!

 

playloud, kontra και scully σας ξαναευχαριστώ πάλι ρε μάγκες!!! :D :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι μεγαλος αληταρας αλχημιστη!!!!!

FatalK μην παρεξηγηθεις,μ'αρεσει να τον πειραζω...

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι μεγαλος αληταρας αλχημιστη!!!!!

FatalK μην παρεξηγηθεις' date='μ'αρεσει να τον πειραζω...[/quote']

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :wink:

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου