Προς το περιεχόμενο

Chris De Garmo: Empire's Gear...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μου χρειάζεται μια γρηγορη απαντηση σας παρακαλω...

 

Μήπως κάποιος ξερει τι κιθαρα ειχε ο De Garmo στο Empire;

Από ότι ειδα έχει μια άσπρη Les Paul....

Ναι αλλά τι μοντέλο είναι συγκεκριμένα;;;....Studio, Standard τι εχει;

Πραγματικά θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος ξέρει...

Ευχαριστώ.... :wink: :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακάτω post θα στη σπάσει, σε προειδοποιώ. 8)

 

Ρε φίλε, ρωτάς κάτι που μπορεί να χαρακτηριστεί από ελαφρώς έως τελείως άκυρο και μέσα σε 10 λεπτά θες και απάντηση; Μήπως πρέπει να αναθεωρήσουμε τις απαιτήσεις μας από τα μέλη του forum;

 

Έλεος πια... :evil:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε alchemist....

πρώτα δεν καταλαβαινω γιατι απαντας ετσι;

μετά δεν ΑΠΑΙΤΗΣΑ τιποτα, πόσο μαλλον να απαντηθει γρηγορα....10 λεπτά; που το εγραψα;....ειπα αν ξερει καποιος να μου απαντησει, ας μου απαντησει.....τη γρηγορη απαντηση δεν τη κανονιζω εγω αλλά αυτος που θα ξερει την απαντηση....για να γραψω γρηγορα, σημαινει οτι μου χρειαζεται γρηγορα....αλλα στην τελικη δεν θα ειμαι εγω που θα κανονισει ποσο γρηγορα....

τελος, δεν καταλαβαινω γιατι αυτο που ρωταω ειναι ακυρο;......αν ειναι λαθος η ερωτηση διορθωσε με...νομιζω κατι λαθος δεν υπαρχει....

και δεν μου την εσπασε το post σου....την γνωμη σου εξεφρασες.....γιατι να μου τη σπασει;...... :wink: :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε alchemist....

πρώτα δεν καταλαβαινω γιατι απαντας ετσι;

μετά δεν ΑΠΑΙΤΗΣΑ τιποτα' date=' πόσο μαλλον να απαντηθει γρηγορα....10 λεπτά; που το εγραψα;....ειπα αν ξερει καποιος να μου απαντησει, ας μου απαντησει.....τη γρηγορη απαντηση δεν τη κανονιζω εγω αλλά αυτος που θα ξερει την απαντηση....για να γραψω γρηγορα, σημαινει οτι μου χρειαζεται γρηγορα....αλλα στην τελικη δεν θα ειμαι εγω που θα κανονισει ποσο γρηγορα....

τελος, δεν καταλαβαινω γιατι αυτο που ρωταω ειναι ακυρο;......αν ειναι λαθος η ερωτηση διορθωσε με...νομιζω κατι λαθος δεν υπαρχει....

και δεν μου την εσπασε το post σου....την γνωμη σου εξεφρασες.....γιατι να μου τη σπασει;...... :wink: :D[/quote']

Κοίταξε, όταν ποστάρεις το θέμα και μετά από 10 λεπτά (τα στοιχεία των ποστ το λένε, 19:38 το πρώτο, 19:48 το επόμενο) κάνεις bump, τι σημαίνει; Στη δική μου λογική σημαίνει ότι θες απάντηση εδώ και τώρα.

Επίσης, ρωτάς κάτι ΕΝΤΕΛΩΣ λεπτομερειακό (που δεν ξέρω σε τι μπορεί να σου χρησιμεύει, τέσπα, none of my bussiness). Τι μοντέλο Les Paul έπαιζε ο τάδε στο τάδε; Πόσοι μπορεί να το ξέρουν; Όλοι έχουμε δικαίωμα σε κάθε ερώτηση αλλά ναι, είναι λίγο άκυρο, είναι σαν να ρωτήσω εγώ αν έπαιζε ο Rudess με Kurzweil K2600X ή K2600XS! Κατάλαβες...

 

Υ.Γ. Υπέθεσα ότι θα στην έσπαγα επειδή δεν έλαβες απάντηση στο ερώτημα, αφού δεν παίζει κάτι τέτοιο, ακόμα καλύτερα! :) :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε alchemist....

πρώτα δεν καταλαβαινω γιατι απαντας ετσι;

μετά δεν ΑΠΑΙΤΗΣΑ τιποτα' date=' πόσο μαλλον να απαντηθει γρηγορα....10 λεπτά; που το εγραψα;....ειπα αν ξερει καποιος να μου απαντησει, ας μου απαντησει.....τη γρηγορη απαντηση δεν τη κανονιζω εγω αλλά αυτος που θα ξερει την απαντηση....για να γραψω γρηγορα, σημαινει οτι μου χρειαζεται γρηγορα....αλλα στην τελικη δεν θα ειμαι εγω που θα κανονισει ποσο γρηγορα....

τελος, δεν καταλαβαινω γιατι αυτο που ρωταω ειναι ακυρο;......αν ειναι λαθος η ερωτηση διορθωσε με...νομιζω κατι λαθος δεν υπαρχει....

και δεν μου την εσπασε το post σου....την γνωμη σου εξεφρασες.....γιατι να μου τη σπασει;...... :wink: :D[/quote']

Κοίταξε, όταν ποστάρεις το θέμα και μετά από 10 λεπτά (τα στοιχεία των ποστ το λένε, 19:38 το πρώτο, 19:48 το επόμενο) κάνεις bump, τι σημαίνει; Στη δική μου λογική σημαίνει ότι θες απάντηση εδώ και τώρα.

Επίσης, ρωτάς κάτι ΕΝΤΕΛΩΣ λεπτομερειακό (που δεν ξέρω σε τι μπορεί να σου χρησιμεύει, τέσπα, none of my bussiness). Τι μοντέλο Les Paul έπαιζε ο τάδε στο τάδε; Πόσοι μπορεί να το ξέρουν; Όλοι έχουμε δικαίωμα σε κάθε ερώτηση αλλά ναι, είναι λίγο άκυρο, είναι σαν να ρωτήσω εγώ αν έπαιζε ο Rudess με Kurzweil K2600X ή K2600XS! Κατάλαβες...

 

Υ.Γ. Υπέθεσα ότι θα στην έσπαγα επειδή δεν έλαβες απάντηση στο ερώτημα, αφού δεν παίζει κάτι τέτοιο, ακόμα καλύτερα! :) :wink:

 

ξερεις κατι;.......εβαλα την ερωτηση γιατι πραγματικά, μου χρειαζεται......

κοιταξε, νομιζω δεν ειναι τιποτα λεπτομερειακό...ρωταω τι κιθαρα ειχε στο Empire....η ερωτηση για standard ή studio είναι σωστη γιατι ειναι τα δυο μοντελα της les paul....

και εχουν αρκετη διαφορα στη τιμη....δηλ οντως στεκει μια τετοια ερωτηση....

όσο για το ποιος να ξερει;.....μα για αυτο ειπα όποιος ξερει ας βοηθησει...

τελος την ερωτηση την εβαλα για κατι γρηγορο...δεν ειναι θεμα για συζητηση όπως καταλαβαινεις...μια γρηγορη απαντηση εννουσα ως προς το μοντελο και οχι ως προς το χρονο.... :wink: :wink: πραγματι...

 

No problem at all friend!!.... :wink: :wink: :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια γρηγορη απαντηση εννουσα ως προς το μοντελο και οχι ως προς το χρονο....

 

Ξεσκόνισε λίγο τα ελληνικά σου, γιατί αυτό που λες απλά δεν βγάζει νόημα! :lol:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε gangster ξερεις τι θελω να πω....μια συντομη απαντηση...ΕΙΝΑΙ STUDIO 50 FADED HS...

ή ΕΙΝΑΙ STANDARD PLUS HB.....φτανει!!!

 

ή το οτιδηποτε ρε γαμωτο..μια ερωτηση εκανα....

η ερωτηση κοντευει να κλεισει 6ωρο και οι μονες απαντησεις ειναι ακυρες αλλα πραγματικά ακυρες...(δεν λεω κατι εναντιον σας).....αν ειναι να το παιξουμε πειτε το...

 

να το παρω και εγω στη πλακα!!!

φιλικα!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι λίγο άκυρο, είναι σαν να ρωτήσω εγώ αν έπαιζε ο Rudess με Kurzweil K2600X ή K2600XS! Κατάλαβες...

 

Για ποιον δισκο λες να σου πω αμεσως..... 8O :D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα, αν θυμασαι (κι αν θυμαμαι κι εγω καλα) οι Queensryche εκεινο τον καιρο ειχανε endorsement με την ESP. Και η ασπρη Les Paul που κραταει στο βιντεο ESP ειναι. Τωρα για το με τι εγραψε στο δισκο δεν ξερω, μπορει να εγραψε και με telecaster και tonelab :lol:

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου