Προς το περιεχόμενο

Tracking και εκτελωνισμος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για χαρα σε ολους.Εχω παραγγειλει τα μονιτορς απο την αμερικη και ερχονται με την πιο φτηνη υπηρεσια των usps (οχι το E.M.S).Κατατεθηκαν στο ταχυδρομιο στις 21 του μηνα ολα μαζι (τρεια δεματα) αλλα κοιταω το tracking και το καθενα ερχετε μονο του ! Γιατι ετσι ? Τα δυο ειναι ελλαδα το αλλο ερχετε ακομα !!! Επισης θελω να ρωτησω αμα ο εκτελωνισμος γινετε Πειραια η στα Χανια που εδωσα ως διευθυνση παραληπτη ?

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οχι το E.M.S

 

ε,τοτε ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΑ..... :lol: :cry:

ή ΠΙΑΣ'ΤΟ ΑΥΓΟ & ΚΟΥΡΕΥΤΟ..... :wink: :roll: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς κι εγώ να θέλω να σε στεναχωρίσω αλλά περιμένω ένα δέμα με airmail από τις 24/10/2006. Φυσικά έχω πάρει τα λεφτά μου πίσω αλλά ο πωλητής δεν έχει πάρει ακόμη το δέμα πίσω. Βέβαια τότε είχε πέσει στις απεργίες αλλά η τύχη του ακόμη αγνοείτε!!

 

Απο τότε πράγματα αξίας δεν έχω ξαναπάρει με airmail, αν είναι δηλωμένα σε χαμηλή τιμή και δεν περάσουν τελωνείο έρχονται σε 7-10 μέρες (webstrings πχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικα μου δεν τα εχω ασφαλισει οποτε παιζει να μην περασουν τελωνειο αλλα αμα ειναι να περασουν θα ειναι απο τον πειραια η απο Κρητη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικα μου δεν τα εχω ασφαλισει οποτε παιζει να μην περασουν τελωνειο αλλα αμα ειναι να περασουν θα ειναι απο τον πειραια η απο Κρητη ?

 

Δεν έχει σημασία αν δεν τα έχεις ασφαλίσει, αλλά η τιμή που δήλωσε ο πωλητής!

 

Πάντως πολύ κακός που δεν τα ασφάλισες!!! Πάρα πολύ κακός!! Μιλάμε για ηχεία!

 

Στον πειραιά θα εκτελωνιστούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω, νομίζω θα τα πάρεις αρχές-μέσα Σεπτεμβρίου.

Το στάνταρ τρίμηνο δηλαδή + τις άδειες του Αυγούστου που θα ξύνονται οι μισοί απ' ότι συνήθως (και με το μισό ρυθμό).

Μόλις το εκτελωνίσουν το ταχυδρομείο θα κάνει άλλες 10-12 μέρες να στο φέρει στα Χανιά.

 

Αυτό όλο που περιγράφω παραπάνω το έχω πάθει 2 φορές για Ηράκλειο.

 

 

Υ.Γ. Ο fleamail έχει απόλυτο δίκιο για την ασφάλιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο προσωπικη εμπειρια σου λεω οτι καλο ΝΟΕΜΒΡΗ θα σου ερθουν (αν σου ερθουν)..... :cry:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου