Προς το περιεχόμενο

Tracking και εκτελωνισμος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πού τα πήρες ρε συ; Ebay; Αν ναι καταγγελία εκεί. Γενικώς μην κωλώσεις, στείλε όπου μπορείς και οπωσδήποτε στο paypal, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το πώς τα αντιμετωπίζουν αυτά. Καταλαβαίνεις ότι δεν τους συμφέρει να βγαίνει βρώμα ότι υπάρχουν τέτοια προβλήματα, οπότε προσπαθούν να κρατάνε τους πελάτες τους απόλυτα ικανοποιημένους.

 

Όντως όμως, θα έπρεπε να τα έχεις ασφαλίσει. Γιατί αν αυτός τα έστειλε καλά και χτύπησαν στη μεταφορά τότε νομίζω η ευθύνη είναι του παραλήπτη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικά αν κατάλαβα καλά αυτός τα έστειλε στον Θείο σου και ο Θείος σου τα έστειλε σε σένα?

 

Μέσα στα ίδια κουτιά? Αν ναι την έχεις πατήσει γιατί τα κουτιά χρησημοποιήθηκαν για δεύτερη φορά και έτσι θεωρούνται "μεταχειρισμένα"! Αν το πεί αυτός αυτό στην paypal τότε σκούρα τα πράγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλα δεν επρεπε να με ενημερωσει για τα κουτια !!! Αυτος ελεγε οτι ειναι σαν καινουργια και υπεθεσα οτι και τα κουτια θα ειναι τα κανονικα.Επισης του ειπα να προσεξει το packing και αυτος δεν ειπε τιποτα πανω σε αυτο το θεμα μετα.Ακομα του εκανα και αλλες ερωτησεις και μου ειπε οτι ολα αυτα ειναι στο manual αλλα αυτο δεν το ειδα ποτε.Οπως ουτε ολα τα καλωδεια το software και πολλα αλλα.Πανω σε αυτο δεν μπορω να ζητησω κατι ? Μεσα τα ειχε τυλιξει με κατι σαν αρχαια πανα μωρου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μου απαντησε οτι η μεταφορικη φταιει και οχι αυτος !!!

Ασε που τα κουτια που μου εστειλε ηταν ηδη μεταχειρισμανα και εχει σβησει αυτα που γραφουν απο πριν με μαρκαδορο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν τα κουτιά ήταν είδη μεταχειρισμένα φωτογραφίες και γρήγορα στο paypal!!!

 

Mη μου πείς ότι τα πέταξες μόνο!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα όχι. Βρες με ποιον μπορείς να μιλήσεις (τηλέφωνο, chat, e-mail) και κανόνισε μαζί του, ως συνέχεια της πρώτης καταγγελίας σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O τυπος φαινετε να μην καταλαβαινει τιποτα ! Ο αθλιος μου εστειλε μεταχειρισμανε κουτια που του ειχαν ερθει περσι απο πολωνια για κατι πολυ μικροτερο.Ειχε κολλησει με χαρτι απο πανω την αιτηση αποστολης για να μη φαινεται.Τα κουτια εχουν κανει 2 φορες το γυρο του κοσμου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apo ameriki logo empirias na tous lete panta na sas ta stelnoun me Global Express Mail (EMS). Ektelonizonte sto taxidromio auta, kai kanoun to poli 3-4 meres. Super ipiresia. Kai na tous lete na ta dilonoun ligotero apo oso a3izoun. Mexri 50 dolaria nomizo einai free apo telonio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kai na tous lete na ta dilonoun ligotero apo oso a3izoun. Mexri 50 dolaria nomizo einai free apo telonio.

 

Και στην περίπτωση που πάει κάτι στραβά, παν τα λεφτά! Καλύτερα να μην τα γλυτώσω, παρά να τα κλαίω.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου