Προς το περιεχόμενο

Ότι πάρεις 1 ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίδια τακτική έχουν σχεδόν όλοι οι "μεταπωλητές". Αυτοί τα παίρνουν αλλού, δεν περιμένουν τον φτωχό και άσημο καταναλωτή να τους δώσει τα λιγοστά χρήματά του.

 

Υ.Γ. Ε, ρε ξύλο που θέλουν όλοι μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για να καταλαβω....αγοραζουμε καρτες ηχου με 1€????????

 

δεν ειναι λιγο τραβηγμενο???

 

όχι βρε. ότι πάρεις 1€ λέμε. τρέχα να προλάβεις ! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ρωτήσεις βέβαια θα σου πούνε ότι υπάρχει ένα λαθάκι στο site, και θα διορθωθεί.

Μόνο που διορθώνεται από πέρυσι που αγόρασα τα Genelec, και τους είχα πάρει τηλέφωνο για να μάθω την εδώ τιμή τους, (πριν βέβαια τα πάρω απ' έξω). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πετύχει ένα άλλο ελληνικό σάιτ και όπως έψαχνα βρήκα ένα μπασάκι που έκανε 1.38 ¤. Τελική με ΦΠΑ.

όλες οι άλλες τιμές ήταν νορμάλ. Έστειλα μαιλ για επιβεβαίωση και απάντησαν πως είχε κάποιο λάθος η σελίδα. Τοτε η τιμή έγινε 1380¤. Το θέμα είναι πως αν το αγόραζα 1.38¤ σύμφωνα με το νόμο πρέπει να μου το δώσει στην τιμή που το αγοράζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος οι τιμες λιανικης πρεπει να περιεχουν το φπα βάση νομου. αλλα στο elladistan πολα σάιτ δεν εχουν. το ιδιο και στο σάιτ της ελινας. Μπορειτε να μου πειτε γιατι δεν τις βαζουν? μηπως για να δείχνουν φθηνοτεροι? Ετσι νομιζουν θα τα βαλουν με τον θωμα?

η kem είναι αντιπροσωπεία αγορίνα μου οργισμένη οπότε είναι λογικότατο να έχει τιμές κατάλογου χωρίς φ.π.α εφόσον απευθύνεται και σε επαγγελματίες

 

στην κεμ δουλεύεις και τα λες αυτα?

επηδή απαυθύνεται σε επαγκελματιες' date=' γιαυτο κρυβει τις τιμες?

 

επαγγελματιες προλαβετε.... όλα 1€[/quote']

παρεμπίπτοντος η kem είναι φθηνότερη απτών Θωμά, δεύτερον έχω δική μου δουλεία και τρίτων βγάλε την καραμέλα που σου βάλανε στο στόμα και μην βγάζεις συμπεράσματα αν δεν κανείς τις δικές σου έρευνες(σωστά συμπεράσματα θα βγάλεις όταν μεγαλώσεις λίγο)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πετύχει ένα άλλο ελληνικό σάιτ και όπως έψαχνα βρήκα ένα μπασάκι που έκανε 1.38 ¤. Τελική με ΦΠΑ.

όλες οι άλλες τιμές ήταν νορμάλ. Έστειλα μαιλ για επιβεβαίωση και απάντησαν πως είχε κάποιο λάθος η σελίδα. Τοτε η τιμή έγινε 1380¤. Το θέμα είναι πως αν το αγόραζα 1.38¤ σύμφωνα με το νόμο πρέπει να μου το δώσει στην τιμή που το αγοράζω

 

Γι'αυτό γράφουν πάντα τα ψιλά γράμματα ότι οι τιμές είναι ενδεικτικές και ότι διατηρούν το δικαίωμα να αναπροσαρμόσουν τις τιμές. Αυτό που μετράει είναι η τιμή που γράφει το τελικό κοστολόγιο που θα εκδώσουν. Αν κάνουν και εκεί λάθος τότε την πάτησαν και γλιτώνεις 1378,62 Ευρά 8O 8) :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω απολυτως....η συμβαση της πωλησης την οποια συναπτεις εχει τους ορους που αναφερει η σελιδα,δλδ τιμη 1 ευρω.αν εχεις χρονο το κανεις γιατι ετσι κι αλλιως το κερδος σου θα ειναι μεγαλο (1300 ) και οι πιθανοτητες πολλες,αλλα ποιος τρεχει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω απολυτως....η συμβαση της πωλησης την οποια συναπτεις εχει τους ορους που αναφερει η σελιδα' date='δλδ τιμη 1 ευρω.αν εχεις χρονο το κανεις γιατι ετσι κι αλλιως το κερδος σου θα ειναι μεγαλο (1300 ) και οι πιθανοτητες πολλες,αλλα ποιος τρεχει ....[/quote']

με αυτόν τον τρόπο σκέψης θέλετε να μας πείσετε πως οι έμποροι είναι οι απατεώνες??

Επειδή έγινε λάθος στην σελίδα τους θα προσπαθήσεις να τους ληστέψεις??

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου