Προς το περιεχόμενο

Ότι πάρεις 1 ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού μπήκα στο site της SE electronics και θέλοντας να δώ τιμές, παραπέμφθηκα στο site το εδώ αντιπροσώπου. με μεγάλη μου εκπληξη είδα πως τα έχει όλα 1 €.

 

 

 

Προλάβετε … :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

http://www.kemelectronics.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=1&the2id=49&theid=49&open1=1&open2=49&form=

 

http://www.kemelectronics.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=1&the2id=202&theid=202&open1=1&open2=202&form=&thepid=1715

 

 

 

 

Θελω από δω να πω πως στο site μιας μεταπωλητικής εταιρείας μπαίνω όχι για να δω φωογραφιες των εμπορευμάτων ή τεχνικα χαρακτηριστικά, γιατι αυτά τα βλέπω στο site της κατασκευάστριας εταιρείας, αλλά μπαίνω για να δω ελληνικες ΤΙΜΕΣ. Τις οποιες βάβαια τις έχουν μυστικες. :evil:

 

 

 

εμπαινε κι αλώνιζε θωμά την αγορά,

εμείς δεν ευκαιρούμε,

κάνουμε business σοβαρά. (παραφθορά από τραγούδι του κηλαϊδόνη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν δεν κανω λαθος οι τιμες λιανικης πρεπει να περιεχουν το φπα βάση νομου. αλλα στο elladistan πολα σάιτ δεν εχουν. το ιδιο και στο σάιτ της ελινας. Μπορειτε να μου πειτε γιατι δεν τις βαζουν? μηπως για να δείχνουν φθηνοτεροι? Ετσι νομιζουν θα τα βαλουν με τον θωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος οι τιμες λιανικης πρεπει να περιεχουν το φπα βάση νομου. αλλα στο elladistan πολα σάιτ δεν εχουν. το ιδιο και στο σάιτ της ελινας. Μπορειτε να μου πειτε γιατι δεν τις βαζουν? μηπως για να δείχνουν φθηνοτεροι? Ετσι νομιζουν θα τα βαλουν με τον θωμα?

η kem είναι αντιπροσωπεία αγορίνα μου οργισμένη οπότε είναι λογικότατο να έχει τιμές κατάλογου χωρίς φ.π.α εφόσον απευθύνεται και σε επαγγελματίες

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εγώ αυτό με το ΦΠΑ για πλάκα το είπα σε στυλ όλα 1 ευρω+ΦΠΑ = 1,19 ευρώ, αλλά δεν το πιάσατε.

Δεν πειράζει όμως, σας συγχωρώ ατιμούτσικα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εγώ αυτό με το ΦΠΑ για πλάκα το είπα σε στυλ όλα 1 ευρω+ΦΠΑ = 1' date='19 ευρώ, αλλά δεν το πιάσατε.

Δεν πειράζει όμως, σας συγχωρώ ατιμούτσικα.[/quote']

εγω το επιασα κουκλε και δεν το ειπα για σενα :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κανω λαθος οι τιμες λιανικης πρεπει να περιεχουν το φπα βάση νομου. αλλα στο elladistan πολα σάιτ δεν εχουν. το ιδιο και στο σάιτ της ελινας. Μπορειτε να μου πειτε γιατι δεν τις βαζουν? μηπως για να δείχνουν φθηνοτεροι? Ετσι νομιζουν θα τα βαλουν με τον θωμα?

η kem είναι αντιπροσωπεία αγορίνα μου οργισμένη οπότε είναι λογικότατο να έχει τιμές κατάλογου χωρίς φ.π.α εφόσον απευθύνεται και σε επαγγελματίες

 

στην κεμ δουλεύεις και τα λες αυτα?

επηδή απαυθύνεται σε επαγκελματιες, γιαυτο κρυβει τις τιμες?

 

επαγγελματιες προλαβετε.... όλα 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου