Προς το περιεχόμενο

Να η Ibanez RG2620E που πήρα!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έφτασε το Σάββατο το πρωί, τρομερό το μπράτσο :D , jumbo τάστα :D , πάρα πάρα πολύ καλός ήχος και καθαρά καλά και βρόμα τρομερή. Οσο για το χρώμα φτίαχνεται με το χέρι και είναι διαφορετικό σε κάθε RG2620 :lol: .Το Edge Pro είναι τρομερό τρέμολο.Και ανεξάρτητα απ΄το πόσο το χρησιμοποιώ όταν παίζω το κούρδισμα δε χαλάει με τίποτα 8) .Made in Japan. Αυτό το Team J. Craft αν τυχόν ξέρει κάποιος μπορείτε να μου εξηγήσετε τι είναι? :roll: Υποθέτω πως είναι η ομάδα που τη συναρμολόγησε και την έβαψε στην Ibanez αλλα δεν είμαι σίγουρος… Επίσης πολύ καλή είναι και η θήκη στην οποία η κιθάρα χωράει ακριβώς.

 

02062007191%20(Small).jpg

02062007193%20(Small).jpg

02062007194%20(Small).jpg

02062007195%20(Small).jpg

02062007196%20(Small).jpg

02062007197%20(Small).jpg

02062007198%20(Small).jpg

02062007199%20(Small).jpg

02062007200%20(Small).jpg

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά και καλόπαιχτη... Μόνο που δε μπορώ να τη δω γιατί... δεν έχω προτζέκτορα και πανί...

 

Μίκρυνε λίγο τις αναλύσεις των φωτογραφιών γιατί δε φαίνεται σχεδόν τίποτα. (Πολύ ψυχεδέλεια αδερφάκι!)

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πέσει ο σέρβερ! :lol:

Σβήστες και πήγαινε στο www.xs.to Εκεί αφού θα τις κάνεις host σου βγάζει διάφορες επιλογές. Κοπιάρεις το μακρυνάρι που λέει thumbnail for forums (ή κάπως έτσι) και το κάνεις paste εδώ. Έτσι έχουμε ένα μικρό και όμορφο thumbnail πάνω στο οποίο όποιος θέλει κάνει κλιιιικ και βλέπει την εικόνα σε μεγάλες διαστάσεις.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ αλλα ξεχάστηκα και δεν τις μικρυνα πριν τις βάλω αλλα επειδή βαριέμαι πατήστε ενα δεξί κλικ και αποθήκευση και δείτε τες στο PC σας με το "Προγραμα προβολής εικόνων των Windows".Αν ειανι εύκολο... :lol: :lol: :lol:

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να μας τις στείλεις σε λίιιιγο μεγαλύτερο μέγεθος?

 

Θέλω τη μία να τη βάλω wallpaper στην 40" οθόνη του PC μου και δε μου κάνουν αυτές...:lol:

 

Πέραν από την πλάκα, κατέβασε Imager Resizer (μικρό utility - Power Toy που δίνει η Microsoft) με το οποίο, αφού το εγκαταστήσεις, κάνεις δεξί κλικ σε 1 ή περισσότερες photos και την κάνεις ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ resize χωρίς να πειράξεις την πρωτότυπη:

 

http://download.microsoft.com/download/whistler/Install/2/WXP/EN-US/ImageResizerPowertoySetup.exe

 

Προτεινόμενο μέγεθος για forum είναι 450-500px ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφο κιθαρόνι.Ωραία ταστιέρα.

¶λλα λύση έιναι να κάνετε και προβολή εικόνας αλλά όσο να ναι είναι λίγο γκουμουτσέ!!Αν είχα πάρει και γω τέτοια κιθάρα σιγά μην καθόμουν να μικεαίνω φωτογραφίες!!Έχουν αλλάξει κάτι στο headstock??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sam the Ripper μίλησες σοφά!!! :lol: Και εγώ γι'αυτό βαριέμαι γιατι απ'το Σαββατο που την πήρα όλη την ώρα παίζω!!! :D Έχουν αλλάξει, τώρα σε όλες τις καλές Prestige δεν υπάρχει εκείνη η γραμμή που υπάρχει στα πιο φθηνα μοντέλα...Μόνο αυτό.Sam the Ripper πρέπει να σου γνωρίσω ένα φίλο μου που λέγεται Skaf the Riffer!!! :lol: :lol: :lol:

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου