Προς το περιεχόμενο

Να η Ibanez RG2620E που πήρα!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε ίσως είναι η αρχή μιας νέας αγαπης!!!

 

ειναι απιστευτη κιθαρα!!! αντε μονο φωτιες βγαλε τιποτε αλλο!!!

 

απιστευτο κομματι!!! χιλια μπραβο!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά με την σειρά μου θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση... (και για να μπω κ στο θέμα)! Θέλω κ εγώ μια Ibanez όχι απαραίτητα custom model αν είναι... Είναι να πάρω μια...

1) Πόσα έσκασες...?

2) Προμηθεφτής.... κτλ. κτλ.

3) Μου έπεσε το σαγόνι οταν την είδα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έδωσα γυρω στα 1100 απο http://www.guitarbargains.com, ενώ στον Τρίμη που είχα ρωτήσει για την περσινή RG2620 μου 'λεγε κάτι για 1500-1600 δεν θυμάμαι ακριβώς...Το θέμα πάντως στις Ibanez είναι οτι με 1000(+/-) ευρώ μπορείς να πάρεις πολύ καλή κιθάρα...

Πάντως πολύ καλες λύσεις για RG Prestige είναι η RG2570E VSL και η RG2550E, που είναι λιγο πιο οικονομικές απ'την RG2620...Πήγαινε όμως μια βόλτα απ'τον Τρίμη να δείς καμια κιθάρα....

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας με γεια απο μενα και καλοπαιχτη!!!!Θα ηθελα να σε ρωτησω αν οι τιμες στο guitarbargains ειναι οπως τις αναφερουν δηλαδη τα περιλαμβανουν ολα (φορους,εξοδα αποστολης κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα είμαι απο Θεσσαλονίκη αυτο είναι το πρόβλημα... Τωρα οσο για τα οικονομικά δν με καιει και πολύ 1600 θα έδινα άνετα για τέτοια κιθάρα! Thnx για το link :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου