Προς το περιεχόμενο

Πλήρης ευτυχία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί εν ονλάιν κομιούνιτι αδερφοί

δηλώνω τετράκις ευτυχισμένος, καθώς σήμερα παρέλαβα τα tascam vlx 5, κάτι καλώδια, και έναν μαγνήτη di marzio super distortion... Τοποθέτησα τα ηχεία, τά βαλα μπρος (γύρισα το κλειδί) και έχω πάθει πλάκα...Αναρωτιέμαι πώς άκουγα τόσο καιρό με τα hi fi ηχεία, τα οποία είναι και καλά... Η μέρα με τη νύχτα, όλα τόσο καθαρά και "αχρωμάτιστα" όπως θα περίμενε κάποιος από monitor ηχεία.

Τώρα ψάχνω στο μάνιουαλ να δω τί κάνουν αυτά τα κουμπάκια από πίσω, hf cont, lf cont κλπ, και ελπίζω να βρω την άκρη σύντομα.

 

¶ι χαβ λοστ δε μπολ.... :D :D :D :D :D :D :D

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως τα περιμένω απο βδομάδα (:D :D )πως και πως και μάλλον θα φάω τήν ίδια φρικη με σενα καθως εδώ και αρκετό καιρό τη βγάζω με κάτι άθλια ηχεία του κ**ου!!Εχω διαβάσει τα καλυτερα για τα vlx5 (απο το παρών φορουμ) , δεν περιμένω θάυματα αλλα στην κατηγορία αυτή προφανώς είναι οτι καλύτερο , για να δούμε!!! με γεια και καλες μίξεις

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πολύ καλά ηχεία. Και αν το συνδυάσεις με το πόσο κάνουν....δεν χτυπιέται! Θα τεράστια έκπληξη... Δοκίμασε να βάλεις ένα αγαπημένο σου cd που το άκουγες καιρό με τα δικά σου ηχεία, να το παίξεις με τα vlx5. Θα πάθεις πλάκα μουαχα. Εγώ έβαλα το metropolis pt 2 (το οποίο το έχω ακούσει από πολλές πηγές) και πραγματικά άκουσα πράγματα που δεν είχα ακούσει...

Έχεις δίκιο δεν είναι να περιμένει κανείς θαύματα, αλλά είναι ένα καταπληκτικό update και καλύτερα να ξεκινάμε από τέτοια μόνιτορ, αφού αν δεν είσαι επαγγελματίας, γιατί να δώσεις 1000 και 2000 ευρώ να πάρεις τα "τέλεια" μόνιτορ...

 

Με το καλό να σου ρθουνε, γράψε εντυπώσεις όταν τα παραλάβεις

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου