Προς το περιεχόμενο

Relic plastic Parts


nikos17m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια θα ηθελα να ρελικαρω τα καπακια απο τους μαγνητες της στρατ μου και τα knobs υπαρχει καπιος αποτελεσματικος τροπος?

Ευχαριστω

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις φιλε marathon το πρωτο σαιτ το εχω βρει αλλα δεν θελω να κανω τετιου ειδους ρελικ απλα θελω να σκουρινω το χρωμα απο τα knobs & pickup covers.Yπαρχει τροπος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις φιλε marathon το πρωτο σαιτ το εχω βρει

Ίσως δεν το διάβασες όλο...

"One of my favorite looks is on a heavy relic when the pickguard looks a little yellowed. The easiest way to achieve this is with a small amount of dark wood stain on a paper towel or cotton rag. I rub a TINY amount on the areas of the pickguard, etc. where the most wear would occur--usually on either side of where the strings go, but not under where they go. Obviously not as much wear is going to happen under the strings. "...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το εκανα με αλλον τροπο,τα εβαλα σε ζεστο νερο με μαυρο τσαι και ιδου το αποτελεσμα.Τα εβαλα 3 φορες γιατι με την πρωτη δεν επερναν το επιθυμητο χρωμα και στα ματια μου φαινονται πιο αληθινα απο τις photos που εδειχνε το σαιτ πιο πανω.

Πως σας φαινονται?

creme_knobs.thumb.JPG.f65083289c49685cdfe57bbf1107bd1f.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το χερι οχι αλλα αν το τριψω με κατι αγριο πιστευω θα φυγει.Παντως το ενα tone ειναι ελαχιστα πιο ασπρο και δεν μπορω να το σκουρινω αλλο αλλα δεν πειραζει το αποτελεσμα μου αρεσε πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου