Προς το περιεχόμενο

Τεχνολογικό επίτευγμα που θα θέλατε να υπάρχει!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ένα κλώνο να πηγαίνει στη δουλειά στη θέση μου και όταν ξυπνάω να μου φέρνει τα λεφτά για να πάω να διασκεδάσω μπορώ να έχω?

 

(Αν και μετά θα χαθεί η γλύκα του να γυρνάς 5-6 τα ξημερώματα και μετά να πρέπει να είσαι στη δουλειά στις 9 το πρωΐ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης' date=' Φραπέ σε αναβράζον δισκίο!!![/quote']

 

Μακράν η καλύτερη ιδέα!

 

Eγώ πάλι θα το προτιμούσα σε έκδοση φρεσκοκομμένου εσπρέσο, μιας και τον φραπέ τον έχω κόψει! Σκέτα χημικά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Θα θελα να αποκτήσει ο εγκέφαλός μου θύρα usb/firewire για να μπορώ να περνάω τεράστιο όγκο πληροφοριών μέσα. 8O

 

Eπετρεψε μου' date=' να το παω ενα βημα πιο περα.

Να υπηρχαν ετοιμα presets προσομοιωσης κιθαριστων, οπως περιπου ειναι οι modelling ενισχυτες σημερα.

Γουσταρεις να παιξεις SRV, Hendrix κλπ? κατεβαζεις το preset, και τσουυυυπ παιζεις σαν τον SRV!!!

Για τους σκληροπυρινικους fan, θα υπαρχουν συλλεκτικα preset, που θα φορτωνουν και λοιπα χαρακτηριστικα των κιθαριστων, φωνη Hendrix, συνηθειες Hendrix :wink: κλπ :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Μάντεψε που θα πρέπει να "καρφώσεις" το καλώδιο firewire, αν θέλεις να φορτώσεις το plugin "Gerard Slooven".

 

http://www.roberturban.com/GGWinterviewslooven.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα αναβραζοντα αφεψηματα....Ειχα εναν καθηγητη χημειας ο οποιος ήταν ψιλοτρελαρας και ειχε κανει μια ουσία που μειώνει την γευση του αλατιου...αν σου παραπεσει βρε αδελφε....

 

 

Θα του το προτεινω να φτιαξει τους χαπακο-καφεδες....Μαλιστα θα του κανω εντονη παρατηρηση να ειναι κουρδισμενα...

 

 

EDIt: Aν εχει εμπορική επιτυχία θα κανουμε και ολες αυτές τις καινουργιες μπουρδίτσες ... latte-freedo-machiato-rapsberry espresso

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάντεψε που θα πρέπει να "καρφώσεις" το καλώδιο firewire, αν θέλεις να φορτώσεις το plugin "Gerard Slooven".

 

http://www.roberturban.com/GGWinterviewslooven.html

 

Ρε τον Gerard!!!!!

 

Δεν διαβαζεις προσεκτικα ομως, στον εγκεφαλο θα ειναι η firewire εισοδος...Κουτουτσικο!!! (παρασυρθηκα απο τον Gerard :oops: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω ένα μηχάνημα που να μπαίνω μέσα, να με κάνει μπάνιο, να με λούζει και να με στεγνώνει σε 5 λεπτά το πολύ χωρίς να καίγομαι, να παγώνω η να πονάω γενικότερα. Οπως καταλάβατε βαριέμαι τη διαδικασία του μπάνιου.

 

Ομοίως ένα μηχάνημα που να αλλάζει χορδές σε κιθάρες με floyd rose και να τις κουρδίζει χωρίς να τις γραντζουνάει και να κάνει και γρήγορα. Οπως καταλαβαίνετε βαριέμαι και να αλλάζω χορδές σε κιθάρες με floyd rose.

 

Αυτά τα δύο σε πρώτη φάση. :D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καταργησω την tv,ηθελα ενα τηλεκοντρολ για τα ποδια (σαν πεταλιερα ναι).Μιας και ποτε δεν παρακολουθουσα αλλα εκανα ζαπινγκ κανοντας ταυτοχρονα κατι αλλο (ετρωγα,επαιζα κιθαρα,καθαριζα φασολακια κλπ).

 

Επισης θελω ενα τασακι και ενα συστημα που ακολουθει το τσιγαρο μου για οταν παιζω.Ειχα φτιαξει ενα σαν το μικροφωνο της Bανδη(ς) οπου ειχα εγκατασταση για να δεχεται τσιγαρο,αλλα εσταζε πανω μου. :lol: :lol:

 

Ακομα,επιβαλλεται ενα ιντερνετ που να κατεβαζει αντικειμενα και οχι μονο πληροφοριες. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσδοκω την ηθικη και τεχνολογικη εξελιξη της κοινωνιας ωστε η εργασια να εξαλειφθει κατα τροπο ιδιο με την πολυομυελιτιδα (ισως με ενα εμβολιο????) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου