Προς το περιεχόμενο

Τεχνολογικό επίτευγμα που θα θέλατε να υπάρχει!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα,επιβαλλεται ενα ιντερνετ που να κατεβαζει αντικειμενα και οχι μονο πληροφοριες.

 

 

nt0m@[email protected] downloading

 

H κατι σε p2p ξερω γώ....Σου δινω πληκτρα μου δινεις κονσολα και ου το καθεξης....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν και ειμαι φιλος με την τεχνολογια δεν θα ηθελα να εφευρεθει τιποτε που να αντικαθιστα την τεχνικη η τον μουσικο γιατι τοτε και η καθε κουτση Μαρια θα μπορει να κανει οτι θελει και θα γεμισουμε με ασχετοσυνη. Οποιος ειναι μαγκας ας ασχοληθει να πετυχει οσα μπορει περισσοτερα και καλυτερα. Μονο για τα ασυρματα συμφωνω και τις "εφευρεσεις" για τα αυτοματα μαζεματα (καθοτι ντιρλα μετα το καθε live), αλλα ουτε αυτοματα κουρδισματα ουτε τιποτα. Τα χερακια μου και τα αυτακια μου ειναι υπεραρκετα. (Σημ δεν διαβασα τα posts μεχρι τελους)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ηθελα να εφευρεθει τιποτε που να αντικαθιστα την τεχνικη η τον μουσικο γιατι τοτε και η καθε κουτση Μαρια θα μπορει να κανει οτι θελει και θα γεμισουμε με ασχετοσυνη

 

γιατι τωρα τι γινεται?

εμεις τι νομιζεις κανουμε?

πιο καλα δεν ειναι ρε ετσι?

να , εγω τωρα γυρισα απο τη δουλεια ,

θα κανω ενα μπανακι ,

θα βαλω λιγο ουισκακι (μην ανησυχειτε εφαγα , δεν ειναι αδειο το στομαχακι μου )

και θα γραψω μια παγκοσμια επιτυχια που θα ακουω μονο εγω και καμια γκομενα που με γουσταρει και θα κανει την εκστασιασμενη μολις το ακουσει για να με ριξει στο κρεβατι γιατι ειμαι και εραστης , δε σας το ειπα....!

μια χαρα δεν ειναι ?

γιατι να μην κανει ο καθε ασχετος μουσικη , ας νικησει ο καλυτερος!

γιατι να μην εχει ο καθε ασχετος blog ? ας διαβαζουν τον καλυτερο .

ειναι πιο δικαιο απο το να γραφει μουσικη μονο ο καρβελας και ο μαχαιριτσας.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το startrek οι περισσότεροι το χετε δει. Ε,θέλω το μηχάνημα που είχαν στα δωμάτια και σου εφτιαχνε ότι ήθελες από φαγητό μέχρι δεν ξέρω και εγώ τι!!! Τέρμα το delivery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου