Προς το περιεχόμενο

Ακριβή Τele


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα refresh στην αρχική σελίδα του νόιζ και έπεσε το μάτι μου στις διαφημίσεις του ebay στο κάτω μέρος και πιο συγκεκριμένα σ'αυτήν:

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290123107112&ih=019&category=38083&rd=1

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

 

Πάντως ο τύπος είναι πολύ τσιγκούνης... Τόσα λεφτά θα πάρει (αν τα πάρει βέβαια) και χρεώνει και μεταφορικά... Τς τς τς...

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κλινκ! *nickel δίνει ενα-ευρώ-απο-το-υστέρημα-του*

Ακόμα κι αν τα είχα (tycoon-φαντασίωση mode) θα τα έδινα;

Αν ναι, για να την χαρώ ή δια να επενδύσω; (είπε, και μπήκε στο δάσος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να επενδύσεις... Αν τα μάζευες για να πάρεις σπίτι, τα δίνεις, ζορίζεσαι στο ενοίκιο για μερικά ακόμα χρόνια και σε μερικά χρόνια την πουλάς (σκέψου και πόση αξία θα έχει πάρει επειδή θα έχεις πάιξει ΕΣΥ - θα σε έχει κάνει διάσημο επειδή είναι vintage και παίζει μόνη της :D :D :D) και αγοράζεις βίλα (ή τη νικιάζεις σε εκθέσεις)! :D :D :D

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν απλά ότι θα φοβόμουν να την "πειράξω" (σεταπ κλπ) και γενικά να την ευχαριστηθώ και στο παίξιμο, χωρίς να σκέφτομαι την (χρηματική) αξία της.

Καλά, βλακείες λέω, αν είχα τα φράγκα δεν νομίζω ότι θα είχα τέτοια κολλήματα.. :D αν έκρινα ότι τα αξίζει (ή αν απλά μου την έδινε βρε αδερφε, τόσα λεφτά έχομεν) θα την χτυπούσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν εχει σχεση η κιθαρα αλλα τα χερια.

ειναι λαθος οτι ενα πολυ ακριβο οργανο σε κανει σουπερ παιχτη!

:wink:

 

Ναι βρε, πλακίτσα κάνω! :wink: :wink: :wink:

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πιστευω πολυ στην κιθαρα... Οχι απαραιτητα για "κουρδισμενα ξυλα" κτλ αλλα παιζει ρολο κ η ψυχολογια σου, το να νιωθεις τι κρατας στα χερια σου.. Πιστευω πως ενας παιχτης, μετριος ας πουμε, μπορει να βγαλει πολλα πραγματα πανω σε ενα τετοιο οργανο απ οτι σε μια οτι να ναι κιθαρα, μονο και μονο επειδη θα νιωθει τι κραταει... Ισως να προσωποποιω λιγο την κατασταση... Το mojo που λεμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μοιαζει με αυτην του Buckley...Γαμω τα οργανα... Παιζει να φευγουν μακαροναδες χαλαρα με αυτην την κιθαρα χωρις καν να παιζεις...

 

Εγώ γιατί έχω ένα προαίσθημα ότι μια BAJA του 2007 πιθανώς να παίζει πολύ καλύτερα από αυτή την "μην-αγγίζετε-ούτε-μια-βίδα-για-να-μη-χαθεί-η-αξία-της" κιθάρα του 1952, η οποία, το λιγότερο το οποίο πιθανότατα χρειάζεται, είναι ένα καλό refret? :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω γιατι πιστευω πως με ενα καλό refret παιζει καλύτερα απο οποιαδηποτε Baja και εχει ήχο κλασεις ανωτερο απο τις περισσοτερες τελε του 2007?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου