Προς το περιεχόμενο

Αλτ!!! Τις ει???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως απ'οτι θυμάμαι την ημέρα δεν ζητάνε συνθηματικά ...

 

"Θυμάμαι"' date=' δεν έχω πάει απλά έχω βαρεθεί ν'ακούω[/quote']

 

 

Όταν είναι σαββατοκύριακο (που στην προκειμένη περίπτωση είναι) παίρνεις συνθηματικά απ το πρωί.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραίους τύπους έχουμε στο στρατό. Μπράβο μας και να τους χαιρόμαστε. Όχι ότι είναι και τίποτα εξωπραγματικό βέβαια, αλλά το να έχει ο άλλος το δικαίωμα να σου τι λέει έτσι και να σε σπρώχνει κι εσύ να μη μπορείς να αντιδράσεις είναι εντελώς σιχαμένο, ειδικά από τη στιγμή που πρόκειται για θητεία υποχρεωτική. Δηλαδή άμα του σκάσεις δυο μάπες θα φταις;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ, τι περιμένεις από μονιμάδες... ο στρατός είναι η μόνη τους πηγή εξουσίας πριν πάνε σπίτι και τους βαράνε προσοχή στη γυναίκα τους, στον πατέρα τους, στην πόρτα του σαλονιού και γενικότερα σε ό,τι στέκεται όρθιο. Δεν είναι έτσι όλοι βέβαια, αλλά το σύνηθες φαινόμενο είναι ένας ψευτοτσαμπουκάς γαλονάτος.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά αν μετά τον Αύγουστο δείτε κάποιον στις ειδήσεις

γιατί πλάκωσε - σκότωσε - κομμάτιασε κάποιον γαλονά

να ξέρετε εγώ θα είμαι

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ' date=' τι περιμένεις από μονιμάδες...[/quote']

 

Ναι, αυτό ακριβώς πήγαινα να γράψω κι εγώ, αλλά είπα μετά να το αφήσω καλύτερα, μην έχουμε πάλι φασαρίες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά το να έχει ο άλλος το δικαίωμα να σου τι λέει έτσι και να σε σπρώχνει κι εσύ να μη μπορείς να αντιδράσεις είναι εντελώς σιχαμένο' date=' ειδικά από τη στιγμή που πρόκειται για θητεία υποχρεωτική.[/quote']

 

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......

 

Αυτό είναι το λιγότερο.

Έχω δει, κατά τη διάρκεια της θητείας μου, πολύ χειρότερα πράγματα.

Αλλά ας μη συγχυζόμαστε Κυριακάτικα.

 

"μια-ζωή-και-σήμερα"

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε και ένα λιγότερο αστείο' date=' έτσι για να σας φύγουν τα τσίσα, όσοι δεν έχετε πάει...

[/quote']

 

o τυπος με αυτο το βιντεο εχει ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ αν φτασει στα χερια καποιου στο ΥΠΕΘΑ ....στειλτε το (αν προσεξατε ΧΕΙΡΟΔΙΚΗΣΕ στο φανταρο οποτε game over για αυτον) ,ειχα μια παρομοια εμπειρια στο Μεγαλο Πευκο με εναν παρομοιο μαλακα που χτυπησε εναν στρατιωτη και ακομα στην Αυλωνα πρεπει να ειναι ο παπαρας... :twisted:

 

Η χειροδικια ειναι το ΜΟΝΟ που δεν συγχωρειται στους μονιμαδες..... (για να λεμε και του στραβου το δικιο γνωρισα και πολλους εξαιρετους αξιωματικους που καμμια σχεση με αυτο το σουργελο δεν ειχαν....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι συμφωνώ!

 

Α και η παραβίαση εντολής γιατρού. Ένας κουμπάρος μου (αξιωματικός) είχε περιστατικό παιδιού με πλατυποδία και ενώ ο στρατιωτικός γιατρός του είπε να μην κουράζεται, ο μάγκας ο λοχίας τον έστελνε σε αγγαρείες και σκοπιές. Για κακή του τύχη μια μέρα τον είδε ο γιατρός και μετά από 3 μέρες έφυγε από την μονάδα! cool9xa.gif

 

Απλά το θέμα είναι ότι πολλά παιδιά δεν γνωρίζουν το τι μπορούν να κάνουν και έτσι την πατάνε με κάτι τέτοιους. Λίγο φοβέρα όμως και καλά ξέρω τι ρόλο βαράς και βαράω και θα είσαι κομπλέ

 

 

 

Στο μεταξύ jmone τον Αύγουστο φαντάρος πας; th_93c18967.gif

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου