Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για τον diMarzio Paf Joe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

... δεν εχω ακουσει ομως και πολυ καλα λογια για τους dimarzio.

Φυσικά, από τη 10ετία του '70 μέχρι σήμερα μόνο κάτι "άσχετοι" παίζουν μ' αυτούς, Al Di Meola, Rick Derringer, Earl Slick, Steve Vai, Joe Satriani, Pete Anderson, Ace Freley, Paul Gilbert, David Grissom, Scott Henderson, Richie Kotzen, Sonny Landreth, Yngwie Malmsteen, Frank Marino, Steve Morse, Oz Noy, John Petrucci, Andy Timmons, Carl Verheyen κλπ,κλπ,κλπ............

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά, από τη 10ετία του '70 μέχρι σήμερα μόνο κάτι "άσχετοι" παίζουν μ' αυτούς, Al Di Meola, Rick Derringer, Earl Slick, Steve Vai, Joe Satriani, Pete Anderson, Ace Freley, Paul Gilbert, David Grissom, Scott Henderson, Richie Kotzen, Sonny Landreth, Yngwie Malmsteen, Frank Marino, Steve Morse, Oz Noy, John Petrucci, Andy Timmons, Carl Verheyen κλπ,κλπ,κλπ............

 

Να πω κι εγώ εδώ ότι επίσης είχα ακούσει άσχημα λόγια ότι είναι ''μεταλλάδικοι'' μαγνήτες κλπ κλπ φτου κακα

και μετα από πολλά reviews που διάβασα πήρα έναν DiMarzio Virtual PAF για την νεκ θέση μιας swamp ash τελε μου και είναι απίστευτα γλυκός σε ήχο και σπάει και πειστικότατα σε μονό. Πολύ ωραίο vintage πράμα ,οπότε και άλλαξα άρδην γνώμη για τον συγκεκριμένο κατασκευαστή.... (στη γέφυρα βέβαια έχω έναν SD Jerry Donahue αλλά αυτό ξεφεύγει από την κουβέντα)

Συμπέρασμα DiMarzio- Μια χαρά μαγνήτες

 

ο άνθρωπος ξέρει και δικαιολογημένα έχει την επιτυχία που έχει

 

έχει και μια les paul του '59....... μούρλια

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου