Προς το περιεχόμενο

Μια συμβουλή για αγορά ηλεκτρικής!


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή supefunk νομίζω είναι η custom και οχι η pro αλλά ναι αυτή την κιθάρα εννοώ!Υπάρχει όμως μόνο στο musik productive,ο thomman δεν την έχει και δεν ξέρω αν είναι έμπιστο μαγαζί αυτό.Βέβαια παίζει και επιλογή από Ελλάδα που με έκπτωση ίσως έρθει στα όρια της online τιμης αλλά δεν ξέρω.

Οσον αφορά τον ήχο του greg howe και γενικά τον ήχο για shred ξέρω ότι το delay είναι το Α και το Ω γιατί το χρησιμοποιούσα πολύ παλιότερα!Οπως επίσης και ένας καλός high gain λαμπάτος για ατελείωτα sustain!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ΜUSIK PRODUKTIV είναι απολύτως έμπιστο μαγαζί (εχω αγοράσει πολλες φορές απο εκεί) απλά έχουν λιγο υψηλότερα μεταφορικά (60 ευρω) μια και στέλνουν μονο εξπρες (θα εχεις την κιθαρα σε 3 μερες) :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως το ΜUSIK PRODUKTIV είναι αξιόπιστο, έχω αγοράσει και εγώ απο εκεί.:)Βεβαια μπορεί η κιθάρα σου να έρθει στην Ελλάδα σε 3 ημέρες ,ομως θα είσαι τυχερός αν την πάρεις σε λιγότερο απο 9 ημέρες. Η υπόθεση καθυστερεί στην Ελλάδα απο κάποιους υπαλλήλους :( .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου