Προς το περιεχόμενο

Πείτε μου ότι είμαι ο πρώτος που το σκέφτομαι!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia, alli mia pagosmia patenda, please comment, pistevw protoporw...:

 

*Pairneis tin laterna

**Sindeeis to OUTPUT me enan MESA BOOGIE ROADKING COMBO

 

KAI EGENETW HLEKTRIKH LATERNA....!!

 

To idio asfalws borei na ginei kai me sandouri..

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε βάλτε ένα 11άρι κανονικό σετ και είστε οκ. Και όταν το συνιθίσετε βάλτε πλήρες 13άρι. Δεν πονάει. Καλό είναι. (Εγώ είμαι στο 11άρι πάντως.. :oops: )

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ρε βάλτε ένα 11άρι κανονικό σετ και είστε οκ. Και όταν το συνιθίσετε βάλτε πλήρες 13άρι. Δεν πονάει. Καλό είναι. (Εγώ είμαι στο 11άρι πάντως.. :oops: )

 

Πως δεν πονάει...πονάει αλλά σ' αρέσει!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν βγει παρα πολλα σετακια απο διαφορες φιρμες με αυτον τον τροπο. Συνηθως τα ονομαζουν hybrid sets λογω της διαφορας του gauge στις χορδες που εχει μεσα το σετακι. Βεβαια δεν νομιζω να εχει βγει σετακι με μι καντινι 8αρα και μι μπασα 56αρα γιατι μαλλον θα ειχαμε το γνωστο banana effect στο μπρατσο, δηλαδη ενα τρελο πετσικαρισμα λογω διαφορας τασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ πιθανών' date=' το μπράτσο σου να την "ακούσει"... λόγο μεγάλης τάσης πάνω και πολύ μικρής κάτω..[/quote']Τί, δηλαδή λες να αρχίζει να στρίβει.....;

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ πιθανών' date=' το μπράτσο σου να την "ακούσει"... λόγο μεγάλης τάσης πάνω και πολύ μικρής κάτω..[/quote']Τί, δηλαδή λες να αρχίζει να στρίβει.....;

 

 

Ετσι φαντάζομαι... μπορεί να "πάρει" λίγο από την πλευρά των χοντρών χορδών... :D

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε βάλτε ένα 11άρι κανονικό σετ και είστε οκ. Και όταν το συνιθίσετε βάλτε πλήρες 13άρι. Δεν πονάει. Καλό είναι. (Εγώ είμαι στο 11άρι πάντως.. :oops: )

 

Πως δεν πονάει...πονάει αλλά σ' αρέσει!!! :D

 

Πονάνε ωρέ τα παλλικάρια?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδία...

 

1. Λίγα με τις 8αρες! Αυτές είναι χορδές. Ηθελα να ξερα, body builders είστε όλοι εδω μέσα και μ κάνετε bend με τις 12αρες???

 

2. Φυσικά και σκέφτηκα το θέμα τις τάσης γι αυτό και έχω τοποθετήσει ένα επιπλέον ελατήριο στην μεριά με τις μπάσσες και βίδωσα περισσότερο εκείνη τη βίδα για να γέρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου