Προς το περιεχόμενο

Πείτε μου ότι είμαι ο πρώτος που το σκέφτομαι!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

*Pairneis tin laterna

**Sindeeis to OUTPUT me enan MESA BOOGIE ROADKING COMBO

 

KAI EGENETW HLEKTRIKH LATERNA....!!

 

To idio asfalws borei na ginei kai me sandouri..

 

Όπως λέει και ένας φίλος, άντε βάλε το μπουζούκι ίσα μες΄στον mesa boogie!! :D :D

 

Αν βάλεις τόσο διαφορετικές χορδές, με τόσο διαφορετικές τάσεις, ξέχνα το το μπράτσο μετά!! μόνο για τοξοβολία θα κάνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λετε να τις βγάλω δηλαδη? 8αρες for the win? Με φροντίδα και προδερμ?

 

Με φοβισατε τωρα. Νομιζα οτι με διαφορετικη ρυθμιση θα εξισορροπουσε η κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας γνωστοποιήσω ότι πριν τις 8αρες έπαιζα με 11αρες για πολλά χρόνια. Μολις έβαλα 8αρες βρήκα την υγεια μου. Πηγα να βάλω κ στην ακουστική 8αρες, αλλα έτριζε υπερβολικά και την έχω με 10αρες τωρα. Την άνεση που έχουν οι 8αρες πουθενα παιδια... Κ τι παει να πει να το συνιθίσεις? Λες και είναι κάτι το αναγκαιο. Οπως βολεύετε ο καθένας παιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
no 8ares!!!....at least 10ares....ολα μια συνηθεια ειναι....αφου τις συνηθισεις και μετα' date=' θα μας ευχαριστεις!.....trust me on this one!! :wink:[/quote']

 

+137

Το λιγότερο 9 άρες σε ηλεκτρική. Με 10 στην ηλεκτρική και 11 στην ακουστική, ο ουρανός είναι πιο γαλανός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια...

 

Απο τη στιγμη που ΒΓΑΙΝΟΥΝ 8αρες και 7ΑΡΕΣ ακομη, σημαίνει ότι κάποιοι τις βάζουν. Κ ενας απο αυτους είμαι εγω, και το ζω το φωναζω και το χαίρομαι.. Αμφιβάλω αν τις έχετε δοκιμάσει ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ρε παιδια...

 

Απο τη στιγμη που ΒΓΑΙΝΟΥΝ 8αρες και 7ΑΡΕΣ ακομη' date=' σημαίνει ότι κάποιοι τις βάζουν. Κ ενας απο αυτους είμαι εγω, και το ζω το φωναζω και το χαίρομαι.. Αμφιβάλω αν τις έχετε δοκιμάσει ποτε...[/quote']

 

Πολύ παλιά έχω δοκιμάσει 8άρες. Έχω πολύ χοντρά και δυνατά δάχτυλα* και παίζω κατά κανόνα αργά. Therefore, μου είναι πιο δύσκολο να κρατήσω in tune ένα περίεργο ακκόρντο με 8άρες παρά να τραβήξω τη ΣΟΛ από 10αρι σετ 3 ημιτόνια. (Οι 2 τόνοι bend με 10άρες μου είναι εξίσου δύσκολο με το να ΜΗΝ ταβήξω κατά λάθος την 8άρα....)

 

 

 

*Πρόσεχε πως μου μιλάς λοιπόν.... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έτσι. Οι 7άρες είναι μάλλον για παιδικά ομοιώματα κιθάρας όχι για εμάς τους άντρες που έχουμε ψηθεί στο μεροκάματο. :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου