Προς το περιεχόμενο

DRUMS PAD


Drumakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια!!!παιζω περιπου ενα χρονο ντραμς και εχω ενα δικο μου σετ!!!θα ηθελα να μου πρωτεινεται ενα καλο σετ pad για τα ντραμς και να μου πειτε και την τιμη αν γινετε να ειναι οικονομικο σετ!!!Ευχαριστω...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας παιδια!!!παιζω περιπου ενα χρονο ντραμς και εχω ενα δικο μου σετ!!!θα ηθελα να μου πρωτεινεται ενα καλο σετ pad για τα ντραμς και να μου πειτε και την τιμη αν γινετε να ειναι οικονομικο σετ!!!Ευχαριστω...!!!

 

 

όταν λες pad???εννοείς ηλεκτρονικό σετ ή practise pad????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα μια φορα σε ένα μαγαζί το DW Practice pad set και έχει πολύ ωραία pads πάνω. Αλλά νομίζω είναι ακριβό... Καμιά 150αρια αν δεν κάνω λάθος

Music is what feelings sound like...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα μια φορα σε ένα μαγαζί το DW Practice pad set και έχει πολύ ωραία pads πάνω. Αλλά νομίζω είναι ακριβό... Καμιά 150αρια αν δεν κάνω λάθος

 

 

Δυστυχώς εγώ το έχω βρει παραπάνω!http://www.drumstore.gr/productsdesc.php?id=1582 Το έχουν βέβαια πολλοί γνωστοί μου και είναι ευχαριστημένοι!Επίσης αυτό κλέινει και μπορείς:α)να το πάρει όπου θέλις και β) όταν δεν το θέλεις δεν πιάνει πολύ χώρο!Παρ'όλα αυτά κάτι τέτοιο θες???ή μήπως σαν αυτά που πόσταρε ο beeros???Τέτοια λαστιχάκια υπάρχουν...πολλά!Να σημειώσω οτι πρόπερυσι έφτιαξα μόνος μου!(Δεν το έκανα τόσο για λόγους οικονομίας,αλλά δεν έβρισκα τις διαστάσεις που ήθελα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου