Προς το περιεχόμενο

Προτιμώ να παίζω με...



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Eσύ που ανήκεις; Eίσαι με μας ή με τους άλλους; Ποιοί ήμαστε εμέις και ποιοί οι άλλοι; Το δημοψήφισμα που θα λύσει τα υπαρξιακά μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν έβαλες πολλές άλλες. Τις τύπου "Superstrat" σε Jackson ή σαν αυτή του Randy Rhoads. Τις BC Rich. Τις Gretsch. Τις Danelectro. Και μιλάς για hollow bodies, solid bodies ή semihollow; Εγώ θα πήγαινα στην επιλογή "none of the above" (αν υπήρχε)...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έβαλες πολλές άλλες. Τις τύπου "Superstrat" σε Jackson ή σαν αυτή του Randy Rhoads. Τις BC Rich. Τις Gretsch. Τις Danelectro. Και μιλάς για hollow bodies' date=' solid bodies ή semihollow; Εγώ θα πήγαινα στην επιλογή "none of the above" (αν υπήρχε)...[/quote']

 

+1

αλλαξε λιγο την ψηφοφορια και βαλε και τις παραπανω... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάστορα μπάζει νερά το γκάλοπ! :lol:

 

Εγώ επέλεξα PRS γιατί μ'αρέσει σε σχήμα περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη, αλλά δεν έχω ακόμα, αλλά το με ποια "προτιμώ να παίζω" είναι σχετικό. Εξαρτάται κι από τις ανάγκες σου πιστεύω....Η κάθε μία έχει τη χάρη της άλλωστε...

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μάστορα μπάζει νερά το γκάλοπ! :lol:

 

Εγώ επέλεξα PRS γιατί μ'αρέσει σε σχήμα περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη' date=' αλλά δεν έχω ακόμα, αλλά το με ποια "προτιμώ να παίζω" είναι σχετικό. Εξαρτάται κι από τις ανάγκες σου πιστεύω....Η κάθε μία έχει τη χάρη της άλλωστε...[/quote']

 

Acanthor, σωστά απάντησες...Αυτό είναι το ζητούμενο, τι μας αρέσει, όχι τι έχουμε λεφτά να αγοράσουμε...Εντάξει όλες καλές είναι αλλά κάποια θα είναι και η αγαπημένη σου...

 

Τάκη, προσπάθησα να βάλω τουλάχιστον το ''other type'' όταν ξεκίνησα το θέμα, αλλά δεν το παιρνε με τίποτα...τώρα αν το δουν και μπορουν οι modulators ας το προσθέσουν...

 

Εις απάντηση επίσης όλες οι superstrat εντάσονται στις Ibanez...κατά την ταπεινή μου γνώμη...

 

Gretsch, Danelecto, Rickenbacker και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις θα εντάσσονταν στις ''other type'' και μάλλον δικαιολογημένα

 

Δεν θέλω να σας επηρρεάσω επειδή είμαι ο Θεός, αλλά εγω ψήφισα Gibson :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου