Προς το περιεχόμενο

Επιλογη splash cymbal



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου πρότεινα UFIP Class series. Τα άκουσα στον τρίμη και έμεινα. Τα stagg και όχι μόνο ακούγονταν σαν κατσαρολάκια.Έμεινα βέβαια και με την τιμή τους 130 για ένα 10άρι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω ρε παιδια.Tα Istanbul στον Γαβριλο σε τι τιμες κυμαινονται?Γιατι ενας φιλος μου μου ειπε οτι βρισκεις crash με 170 euro.Γιατι αν ειναι ετσι αλλαζει το πραγμα.Θα παρω crash..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε joey εγώ έχω ένα sabian aaxplosion 16αρι crash το οποίο είχα αγοράσει απο το drumstore κάπου γύρω στα 175¤... Καλύτερα να πάρεις ένα αξιόλογο crash και μετά βλέπεις για splashάκια.. Δες εδώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
Δεν είμαι drummer αλλά επειδή έχω ακούσει κάποιά' date=' πρόσφατα o drummer μας βρήκε ένα Zildjian K 10" που σκοτώνει, σε συνδιασμό με τα custom A crashes και ride, και νομίζω ότι είναι ιδανικό για πιο rock καταστάσεις (κάποια άλλα μου φαίνονται πολύ bright).[/quote']

 

το εχω το splash. Δεν σκοτωνει απλος. ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις. λιγο ακριβο αλλα αξιζει το καθε €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου