Προς το περιεχόμενο

Δυσλειτουργια εξωτερικου σκληρου


theopas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο σας απογευμα παιδες!!Εχω εναν σκληρο 320ΓΒ εξωτερικο...Τα windows τον αναγνωριζουν κανονικοτατα και στη διαχειριση συσκευων και στην ασφαλη καταργηση συσκευων αλλα δεν εμφανιζεται στον υπολογιστη μου!!το δοκιμασα σε 2 υπολογιστες και συμβαινει το ιδιο πραγμα... :(

 

Every solution acceptable!!Thnx!! :D :D

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μηπως να το δοκίμαζες και σε τρίτο υπολογιστή?? :lol: :lol:

 

αχ ρε μην παιζετε με τον πονο μου!!εχω ολη τη δισκογραφια μου εκει μεσα και ολα τα επεισοδια απο τις αγαπημενες μου σειρες(λαμψη,καλημερα ζωη,εσμεραλδα,μαριμαρ...) :oops: :oops: :oops:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πολλά partitions στο pc σου? Επίσης (πληροφοριακά) μήπως έχεις εγκατεστημένο το Daemon Tools?

 

Έχω κι εγώ αντίστοιχο πρόβλημα και ακόμη ψάχνω τη λύση του.

Από ότι έχω καταλάβει, τα Windows δεν μπορούν να δώσουν γράμμα στον εξωτερικό σου δίσκο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά τον έβαλες' date=' ή ενώ στον έβλεπε ξαφνικά γκαβώθηκε; Τι μάρκα είναι;[/quote']

 

οχι ρε μεχρι πριν μια ωρα δεν ειχε προβλημα...seagate ειναι :(

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πολλά partitions στο pc σου? Επίσης (πληροφοριακά) μήπως έχεις εγκατεστημένο το Daemon Tools?

 

Έχω κι εγώ αντίστοιχο πρόβλημα και ακόμη ψάχνω τη λύση του.

Από ότι έχω καταλάβει' date=' τα Windows δεν μπορούν να δώσουν γράμμα στον εξωτερικό σου δίσκο...[/quote']

 

οχι ηλια απολυτως τιποτα...μα τπτ ομως!!λοιπον εκανα μπακ απ καποια ρχεια που ηθελα και μετα εκανα φορματ τον υπολογιστη...ο υπολογιστης ρολοι δουλευει...τα στικακια μνημης δουλευουν κανονικοτατα...ολες οι συσκευες στα usb δουλευουν κανονικα και ο σκληρος δεν εμφανιζεται...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου